zväčené lymfatické uzliny

kosa

RNG,
ej ej ej....
Veru dobre hovoriis,
vyrobcovia si robia z nami zakaznikmi=spotrebitelmi co chcu.
Ale tu neide o nezodpovednych vyrobcov, ale o vyrobcov zodpovednych, lebo ti len maksimalizuju ich ZISK(ci to tak robia vsetko na ukor zakaznikov to je ina otazka... )
Aj toto je vysledok snahy o zisk....aj za cenu smrti zakaznikov.
A CO MY ZAKAZNIICI?????

RNG

napisal som moj prispevok, ale mi to z neznamych pricin hodilo do temy o akniach. Boze, tie pocitace... pokusim sa to "dropnut"sem(nadherne anglicko-slovenske slovo_

Pridal:
RNG
Dnes 13:13
Lymfa v tele je na odvadzanie odpadu. Je to ako kanalizacny system. Lymfy je 3 krat tolko, ako krvi. Pohyb lymfy sprostredkuju len pohyby svalstva.
Ked sa z nejakych dovodov lymfaticky system pribrzdi, nahromadi sa v tele privela toxinov a nastanu zapaly. Niekedy aj naopak zo zapalov sa zduria uzliny a zabranuju tym cistenie tela.
Pomahaju protizapalove prostriedky a extra voda na premytie systemu
Prirodne protizapalove:quercitin, bromelain, papain, zazvor, kora bielej vrby(salix alba), omega 3 oleje, GHL(nachadza sa v pupalke a boraku)
Ak je zdurenie sposobene patogenom, najlepsie je to preventivne adresovat niecim sirokospektralne antimikrobialnym(olivovy list, GSE,oreganovy olej) a extra vitaminami, najma C a E. Tiez niekedy pomoze extra NAC(n- acetyl cystein, posilni telo, expektorant)
Zo zelenin zeleny petrzlen,hlavne cilantro(vnat koriandru=cinskeho petrzlenu) stava zo surovej cvikle, stonkoveho celeru a mrkvy.
Tieto enzymaticke prirodne prostriedky odmoria(vycistia) telo a pomozu normalizovat tok lymfy.Enzymy sa nicia zahriatim uz nad 55 stupnov celzia.

O davkach jednotlivych pre spravny ucinok som uz pisal viackrat.
Neviem, ako to zdoraznit, ale primale davky neucinkuju a zialbohu v mnohych doplnkoch nezodpovedni vyrobcovia davaju casto neucinne male davky, nie take, ktore boli vyskumom dokazatelne ucinne.
Potom su ludia sklamani, ze je to vsetko na nic a obratia sa ku syntetickym farmaceutikam
Keby sa tieto predavali v podstatne mensich davkach, nez vyskumom zistene ucinne, tiez by nepracovali

ooo

Lymfaticke uzliny sa zvacsia pri nachladnuti napriklad, ale mozu to byt aj ovela vaznejsie problemy. Naco cakate baby a nejdete doktorovi? Vsak na to su

aeika

ahoj.... je mam ten isty problem... a neviem co s tym... chcela som najst nieco na nete, ale zatial sa mi nedari... :( a nebola si este s tym u doktora? co sa tyka mna, dezodoranty velmi nemenim, takze to v tom asi nebude... neviem...