Meškanie menštruácie - tehotenstvo?

Príspevok v téme: Meškanie menštruácie - tehotenstvo?
Lavazza001

Pár dni mi mešká menstruacia, nemám žiadny biely ani zapáchajúci výtok avšak trošička má pali na okrajoch posvy - mám tam popraskanu kozu, no nie som si istá či to nie je spôsobene nejakou infekciou. Moja otázka znie, môže na základe infekcie meškať menstruacia ? Pohlavný styk som mala , nepoužívame kondom, no priateľ sa nikdy neurobí do mna. Mohla som otehotnieť? Tento týžden idem ku gynekológovi, pýtam sa len informatívne.

0vecka

blueberryNN sanca na otehotnenie ak su obaja partneri zdravy a on to tam spricne v pravy cas je 30% kolko je asi pri tom ich spricnuti?? 1% ... imho pravdepodobnejsie je ze jednoducho vynechala

blueberryNN

Maju pohlavny styk bez kondomu alebo inej ochrany a on sa neurobi do nej. Co ine to je? Sorry, ja uz do tejto temy nemozem prispievat.

blueberryNN

Ze bez spermie :D :D :D Hod do googlu "prerusovana suloz spolahlivost" a zazijes revoluciu.
Alebo nehod a zazijes prekvapenie.

0vecka

imho je pravdepodobnejsie ze ti len tak vymeskala ako ze si tehotna.... ja zijem s mojou starou 5 rokov a pocas toho casu jej raz jednoducho vynechala... imho normalna vec..