Nechapem ako môžu byť chlapi takí bezcitní

Príspevok v téme: Nechapem ako môžu byť chlapi takí bezcitní
KerstinDE

Mala som priatela, vsetko bolo super, neboli sme spolu sice dlho ( necely rok) ale planovali sme spolocnu buducnost. Teda on s tym vsetkym zacal. Je strasny ziarlivec. Zijeme 400 km od seba. Ked sme sa zoznamili pracoval v meste v ktorom zijem, takze prve mesiace nasho vztahu sme prezivali kazdy den spolu. Potom musel odist na jeden mesiac (kvoli praci). Ked sa vratil domov isla som ja za nim. Nikdy predtym som kvoli chlapovi taku dialku necestovala ale jeho som lubila takze mi to bolo jedno. Potom som skoro kazdy vikend chodila za nim. Ano ja. On za mnou nikdy neprisiel. Chapem ze pracoval v zahranici takze ked dosiel domov tak vikend chcel vzdy stravit doma. No nechapem co sa s nim stalo pred par dnami...
Lubi ma, to viem, stale mi to daval pocitit. Vsetko vzdy bolo super. Az sa zrazu 2 dni absolutne neozval. Ked som sa ho pytala co sa deje vravel ze vsetko je okay len nema cas, ale na facebook pridaval nove fotky, oznacoval sa v roznych restauraciach a baroch.
Nechapem co sa stalo z jedneho dna na druhy sa uplne zmenil...a zrazu mu je vsetko jedno, tvari sa ze to ho vobec netrapi... napisala som ze ked mu je tak vsetko jedno a citim ze mu na mne vobec nezalezi tak je koniec...a on na to, ze okay, tvoje rozhodnutie...
Je toto normalne alebo som sa opat zamilovala do idiota ...

kalyl

Práca a iné stresujúce faktory môžu mať vplyv geometrydashfree.org na správanie ľudí vo vzťahu. Možno prežíva stres v práci alebo iných oblastiach života, čo ovplyvňuje jeho správanie voči vám.

minho266

Your comments on the forum are very reasonable, hope you add comments to the us-map.io website for us to improve further, and thank you for your comments.

Ganimedes

v podstate si si odpovedala na konci sama ano znova si sa zamilovala do idiota ...aj ked musis rozlišovať či si len niekym oblbnuta alebo ozaj toho človeka lubis ...a ci sa na teba tvoj partner pozera iba očami alebo srdcom ...lebo ak je to to prvé je jasne prečo to časom ochladne