Ako účinne zakročiť proti ochoreniam vírusového pôvodu?

Táto diskusia patrí k článku: Ako účinne zakročiť proti ochoreniam vírusového pôvodu?
Ako účinne zakročiť proti ochoreniam vírusového pôvodu?

S príchodom jesene a zimy sa častejšie stretávame s chrípkou a prechladnutím. Optimálne by bolo v oboch prípadoch ostať doma a „vyležať to“. Či už však človek je poctivý a chorobu vyleží, alebo nie je, vhodnými preparátmi môže výrazne skrátiť dobu nepríjemných príznakov ochorenia.

RNG

Moringa je velmi uzitocny strom, davky listov su aspon 7 gramov. Je to zaroven "superfood, najma kvoli obsahu roznych antioxidantov. aj mineralov.
articles.mercola.com
Je ucinny na rozne bakterialne choroby, viralne aj dokonca rakoviny.
Ale na viralne spomeniem napr rozne z clanku na google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Pridam k tomu este citral(lemon grass oil), a vysoke davky colostra(2 x 15 gramov) a monolaurinu(2 x 10 gramov.) a chaparalu(2 x 1 gram)
Ja som si napr expresne vyliecil (za 4 dni) viralny zapal sedacieho nervu, za pomoci rybacieho oleja, vlastne trescej pecene, co som jedol az 100 gramov denne po dobu 8 dni.
Totiz DHA, co to obsahuje je nevyhnutne na tvorbu zniceneho myelinu (nervova izolacia) roznymi virusami

Lola666

Mám veĺmi dobré skúsenosti s Moringou. Synátor bol často chorí. Nasadili sme moringu a už pol roka máme pokoj. Dokonca aj zimné obdobie sme prekonali prekvapivo dobre. -odkaz odstránený-

Lola666

Mám veĺmi dobré skúsenosti s Moringou. Synátor bol často chorí. Nasadili sme moringu a už pol roka máme pokoj. Dokonca aj zimné obdobie sme prekonali prekvapivo dobre. -odkaz odstránený-

Lola666

Mám veĺmi dobré skúsenosti s Moringou. Synátor bol často chorí. Nasadili sme moringu a už pol roka máme pokoj. Dokonca aj zimné obdobie sme prekonali prekvapivo dobre. -odkaz odstránený-