Krémy na celulitídu

Erika182

Ahojte, mám celulitídu a vyskúšala som milión krémov, ktoré mi vôbec nepomohli. A kíla mi tiež už prestali ísť dole :D. Zdravo sa stravujem a cvičím 5 x do týždňa (plávanie, jumping, zumba atď.) Pozerala som si u nás v Nitre rôzne estetické centrá, ževraj je najlepšie Medical MKP, tak chcem vyskúšať nejaké ich zákroky. Myslíte, že to pomôže?

maricenka

natrafila som na vyborny krem od bepanthenu - bepanthen proti striam. je jasne, ze celulitida uplne nezmizne, ale po tomto kreme je aspon menej viditelna...

sarah123

kvietok222 ja sa snazim to iste... len ja este zmeny nevidim na zadku,len na stehnach trocha..ale verim ti, ze to pomaha, lebo cvicenim sa spevnuju elastinove a kolagenove vlakna... a mozes nacrtnut ako mas upravenu stravu prosim ta? ja jem normalne, vsetko s mierou, snazim sa vyhybat prilis sladkemu a udeninam... asi 3x tyzdenne cvicim posilovacie cviky a vecer natieram s dermacolom s tym kremom na noc.. mam pevnejsie telo, ale celula tam este je..cvicim asi 3 mesiace..zase inde som citala, ze posilnovacie nie su dobre, lebo tym cvicenim narastu svaly a tie hrbolceky vyskocia a su dokonca este viac viditelne..vsade pisu inak..ale ked vravis, ze pomaha, tak motivacia pokracuje :)zase nechcem tomu podriadovat zivot a davat ci zmiznutie celuly za ciel a uplne menit stravu a potit sa kazdy den niekolko hodin :)to nie je v mojom pripade a casoveho rozlozenia realne :)

kvietok222

Ahojte, tuto temu sledujem uz dlhsie a aj ja sama ju riesim. Momentalne som v treningovom programe cize mam upravenu stravu/ale len mierne ziadne diety!!!/ a okrem cvicenia pouzivam aj kremy na celulitidu. Prvy mesiac som mala ELANCYL s ktorym som bola velmi spokojna bolo naozaj vidno vysledky a teraz mam krem z AVONU ktory sa tu uz niekolkokrat spominal a tak isto som spokojna vidno vysledky...snazim sa tie kremy striedat aby som videla aj ja sama co pomaha, ale priznam sa, ze osobne si myslim, ze ten krem LEN NAPOMAHA tej pokozke ze hlavnu zasluhu na tom ma moje cvicenie /cvicim LEN DOMA!! kazdy den 20-30 minut - Abdominalne posilnovacie cviky/ a plus kazdy vecer natieram si zadnu cast stehien a zadok kremom - takto som uz nieco malo cez mesiac a vidno PORIADNE ZMENY uz! celulitida mi ustupuje aj ked pochybujem ze uplne zmizne - moj ciel je ju zmiernit a samorejme vytvarovat troska proporcie cize odporucam vam k akemukolvek kremu aj ake take cvicenie - ci uz dva tri razy v tyzdni ale vysledok bude zaruceny a samozrejme TRPEZLIVOST. Nic nepride sam treba si to vydriet!

anesi

Ja pouzivam anesi termoaktivny krem na celulitidu a som velmi spokojna. prve vysledky vidiet asi po 2 tyzdnoch. pomohol mi aj spevnit brucho po porode. len neviem ci sa da volne kupit, ja ho mam z jedneho salona.

pata56

ahojte, ja som pred par tyzdnami zacala pouzivat oligo dx krem, je to nejaka novinka. ze sa to lepsie vstrebe do pokozky. baby musim povedat ze nic lepsie som neskusila. je husty a netreba ho ani vmasirovat a pokozka sa mi pekne vyhladzuje. drzim palce! -odkaz odstránený-

pauli 73

ja mám od Solac(u). Pomáha ale pravidelnosť musí byť. Každý večer a ráno masírujem po sprche cca 10 minút, predtým natriem gélom na celulitídu a samozrejme každý druhý deň stepper a veľa piť...

pauli 73

ja používam jeden gel Lipid Shock a mne naozaj zredukoval celulitídu, ten gel prehrieva pokožku až tak, že je červená a potom ked trošku horúčava odznie riadne ju vymasirujem prístrojom na celulitídu.