co mi vlastne je?

Príspevok v téme: co mi vlastne je?
lordorion

Už 2 týždne mam problém s trávením. Stále mám hnačku a bolesti brucha, ak vypijem mlieko alebo zjem mliečne výrobky tak dostanem v bruchu, niekedy mám pocit, že v črevách príšerne krče:( Beriem proti tomu tabletky REASEC, skúšal som aj diétu, jesť sucháre a piť čistú vodu, ale nič nepomáha, u doktora som ešte nebol. Pokiaľ viem alergiu mám len na prach a roztoče. Dnes som doseba nedokázal dostať ani päť lyžíc polievky. Čo mi je? Čo mám robiť?

lumi1

ak sa ti to nepolepší tak choď na to vyšetrenie...sklamem ťa ale neuspia ťa pri tom len ti umŕtvia ústa a aj hrdlo takže aj tak nebudeš nič cítiť len to bude taký nepríjemný pocit. celé vyšetrenie trvá asi tak 2 minúty ale ak ti tam niečo uvidia čo by tam nemalo byť tak to bude horšie.

lordorion

dnes som bol u doktorky ako ste mi orporucali, nevedela presne povedat co mi je, ale dala mi nieaky novy liek, vola sa ENDIEX a mam to brat 4x denne, takze som zvedavy ci zaberie

RNG

Kvasinky, ktore sposobuju vytvaranie plymov a tym krce,sa daju lahko docasne vynicit. Oreganovy olej3x300mg(2 kapsulky) to na cas napravia.
Ale premnozenie kvasiniek v zaludku je priamo zavisle od stavu kyselin v zaludku. Viac kyselin a kvasinky nemozu pracovat.
Su ludia alergicky na laktozu(mliecny cukor) ale to sa neprejavuje kvasenim, ale hnackou a alergickymi priznakmi.To sa da riesit doplnkom- specialnymi anzymami na mlieko, alebo vyhybanim sa mliecnym produktom
Mimochodom, tvoj problem sa da riesit jedenim uz skvasenych mliecnych produktov, takze v tebe uz nemozu kvasit.
Alebo doplnkon betainHCl. Pisal som o nom uz na viacerych temach problemov spojenych s travenim(vetry, zaludocne problemy atd)
Rychla naprava zaludocnych krcov je velmi casto 1/2 deci striebornej vody.

RNG

Kvasinky, ktore sposobuju vytvaranie plymov a tym krce,sa daju lahko docasne vynicit. Oreganovy olej3x300mg(2 kapsulky) to na cas napravia.
Ale premnozenie kvasiniek v zaludku je priamo zavisle od stavu kyselin v zaludku. Viac kyselin a kvasinky nemozu pracovat.
Su ludia alergicky na laktozu(mliecny cukor) ale to sa neprejavuje kvasenim, ale hnackou a alergickymi priznakmi.To sa da riesit doplnkom- specialnymi anzymami na mlieko, alebo vyhybanim sa mliecnym produktom
Mimochodom, tvoj problem sa da riesit jedenim uz skvasenych mliecnych produktov, takze v tebe uz nemozu kvasit.
Alebo doplnkon betainHCl. Pisal som o nom uz na viacerych temach problemov spojenych s travenim(vetry, zaludocne problemy atd)