ostane suknickar suknickarom?

Príspevok v téme: ostane suknickar suknickarom?
svetielko1

Ahojte. S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom (netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat, ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa sexualne vyburil, ze uz ine zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.
NECHCEM od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.
Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?
Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu.

adina

ano Gingi, má vážnu známosť, asi bola dotyčná veľmi dobrá v posteli alebo čo, možno s DOKONCA zamiloval chudáčik no..... ale počkaj len keď sa do ich vztahu dostane stereotyp a rutina, počkaj potom... dala by som aj ruku do ohna za to ze s nejakou jej zahne... možno len raz, dvakrát, ale určite to tak bude a dotyčná naivná slečna jeho priateľka o tom ani nebude vediet... ja poznám takéto typy, jeden z nich bol moj bývalý tak viem o čom hovorím, takýto chlapi sa NEMENIA !!

ginngi

Ahooj, svetielko 1 poznam jedneho typka... robil biletara na brane jedneho KE podniku.... vyzera bohovo... mal sex s kazdou skoro ktora tam posla... vsetko mi to hovoril, :) a minule som ho stretla... a pytam sa ako sa ma... a on ze super... ze ma jednu teraz vaaznu znamost... a konecne normalny zivot... a ze uz neni takyy ako pred neviem kolkymi mesiacmi... mojaa.. podla mna je to iba o tom, ako ten chalan lubi tu dotycnu vaznejsiu znamost... ono sice je pravda, ze chlapa nezmenis aj keby neviem co bolo... ale ked raz lubi jednu, tak podla mna by nemal este neviem s kkolkymi chodit..., a este co mi aj moj priatel hovori, :D ze.. ak mu nedas ty (chlapovi) co chce,.. da mu ina pekny den, papa

adina

tebe nebudem hovorit nič zlé, ty za to nemôžeš a keby som nebola v minulosti v podobnej situácii ako si ty, asi by som sem ani nepísala. Ja si myslím, že takýto chlap, ktorýv neváha si riadne zasúložiť s inou, ktorý nemá problém pretiahnuť ktorukoľvek ženskú,... myslím si že to bude robiť stále. Možno sa niekedy naozaj zamiluje a bude verný niekoľko mesiacov, možno rokov, ale ono to naňho príde znova, to mi ver. Skôr či neskôr. Okrem toho si myslím, že takýto chlap si nemôže vážiť ani sám seba a zamilovať sa u takéhoto muža je takmer nemožné ale stáva sa. Nikdy by som si nič vážnejšie s podobným typom nezačínala. Takí chlapi sa mi HNUSIA.