ZUŽENÁ PREDKOŽKA ako som ju vyliečil

Príspevok v téme: ZUŽENÁ PREDKOŽKA ako som ju vyliečil
guest4567

Dobrý deň, už od malička som mal problém so zuženou predkožkou, pretiahnuť ju cez žaluď bolo absolutne nemožné lebo som tam mal len taký zužený otvor, takto to bolo až do mojích 11-stych (momentalne mi je 15), v 11-tich sa mi to trošku roztiahlo, ale to iba tak že bola vidieť celá diera, ktorou vychádza moč a....., od vtedy mi to bolo jedno, nešlo to pretiahnuť tak či tak a keby som ťahal ešte viac tak by sa ta koža trebars aj roztrhla, preto som sa na to vykašľal.Ale, v mojích 15 som si všimol ako penis s odhalením žaluďom vyzerá v pohode, no s prekritým žaluďou pri erekcií otrasne. Tak som chcel s tým niečo urobiť, povedať to rodičom nepripadalo do úvahy, smiali by sa mi. Tak som hľadal na internete a našiel som že pod teplou vodou sa predkožka trošičku uvoľní ale aj to že pri pretiahnuti predkožky popri zuženej predkožke môže dôjsť k tomu že sa zasekne a do hodiny ju treba ODREZAŤ (trebalo by isť za nimi a vysvetliť im čo sa stalo a potom do nemocnice)!! Strašne som sa bál ale rozhodol som sa to urobiť.Ale keďže som kresťan a BOH hraje v mojom živote zásadnú rolu, a už viackrat mi pomohlo modlenie sa k nemu tak som sa každý ďen pred dňom D (3 dni) pomodlil 10-otčenáš a 10-zdravas. Čim viac som sa modlil, tým menej som sa bál.No a o 3 dni, nikto nebol doma, napustil som si vaňu s teplou vodou vošiel do nej ponoril penis, počkal nejakých 5 min. a potom som začal sťahovať. Zo začiatku to bolo 1 štvrtina, potom 2, potom 3. Celé to zabralo asi 10 minút a nakoci to šlo úplne ľahko, tak ľahko že už by som ju pretiahou úplne bez problémov, stiahol osm ju na koniec žaludi a uvaźoval či pôjdem až za dnu, neváhal som a urobil som to! Nebolelo to a po prvý raz v živote som videl svoj žaluď, chcelo sa mi od štastia plakať :) ako tak som sa pozeral na to tak som rozmýšlal, či by som to pretiaho aj pri erekcí, vyvolal som si ju a predkožku som pretiahol aj vtedy. Dneska je to už 1,5 týždna po tom, a nemám žiaden problém ju pretiahnut za žaluď aj pri erekcií, a to bez teplej vody! Prajem vám veľa štastia, ak sa to rozhodnete riešiť ako ja, ale verím v to že to nebola len fyzika, ale pomohol aj Boh, keď videl ako som sa trápil. Ďakujem!