Som uplne ostal na ulici chcem stym skoncovať.

Príspevok v téme: Som uplne ostal na ulici chcem stym skoncovať.
Na dne

Ahoj luďia mojím menom je Patrik ani neviem ako začať , vyrastal som v Deckom Domové na východe mojím problémom bolo to že som ochránil jedného dobreho kamoša ktori bol šikanovani v škole. Ja som mu pomohl tým že som ho zbyl a neotravoval. Nahromadili sa mi problémy take menšie. A mal som isť preč , potom som si uvedomil že som spravil chybu.
Že nemám rodičou a že som sám dali mi po obchode s Ded 900€ do sveta a do ničoho, potom som pracoval na posovke v Ke kďe som vydrzal pol roka potom som dostal zaludocni vred. Tak som si povedal dosť. Kamarát tieš s Ded mal rodinnú v Nemecku tak sa ma spýtal že ci nechcem isť tam ako pracovať tak sme išli ... po 2 tyždnou sme malí v Nemeckú všetko vybavené , pracu a aj menši dom ... všetko to pokazil , museli sme sa naspäť vrátiť ja už som vedel že iné lepšie nebude. Potom nám nič neostalo zostali sme jeden ďeň na ulici , nemali sme ku komu isť. Všeci sa vykaslali . Rano hneď nato sme vybavovali dovoz naspäť do Nemecka požičali sme si od bliskich aj kéď ťažšie, večer 21:00 sme voli Že či fakt môžme ísť tam ... o 3 minuty nam išiel regio vlak . Už som sa zdal všetkého bez všetkého.. neviem či niekto vie ake je to být bez rodičov a ake ťažké je kéď si sám. Dnes Stredu 20 januara idem rovno na ulicu o 10 s hotela nemam kam isť a ludia dnešnej dobe su velmi veľmi zlí toto je na dne !!!!