nemam pravych kamaratov

Príspevok v téme: nemam pravych kamaratov
peter.....

volam sa peter, mam 15 rokov, na zakladnej skole som mal same jednotky...ostatny si zvykli....no ja som si moc s chalanmi nerozumel proste oni riesili airsoft a counterstrike a to mna nebavii....samozrejme ze ani na telesnej sa mi nedarilo....ale mal som nejake kamaratky a sedel som s babou kamaratkou.....no a ptm som sa tesil na strednu aj ked zakladka mi chyba lebo ja som ich mal rad a asi aj niektory mali mna ale proste vtedy som nenadaval, nepil a tym nieste asi zajmavy...no a na strednu som sa dostal .... a je to celkom dobre lebo mam nejakch kamaratov a ideme kazdy piatok von napriklad.....ale oni ma beru len tak si myslim .....lebo oni maju najlepsich kamaratov a aj vela inych....no samozrejme ze zas si rozumiem s babami tiez dobre.,......ale ja nechcem byt ku kazdemu vtieravy ....sak ano sme kamarati v triede ale ze by ma niekto mal velmi rad ...neviem ...... no a vec je ta ze oni kazdy maju svojich kamaratov...ale ja som nikdy nechodil moc na kruzky....ja som rad doma a mam rad svojich rodicov .....no a tak mi je tak luto ze ja vlastne nikoho ineho nemam len tych co su v skole a je dost tazke si ich udrzat ...lebo ja ich potrebujem ale oni mna nie lebo oni maju kazdy svojich kamaratov....no takze som nemal nikdy naj kamarata ....alebo tak ze vela kamaratov mimo skoly a tak ...samozrejme ze na strednej som sa zmenil....ze uz som neni taky nejaky ze ucim sa vsetko ...praveze ja sa doma ani moc neucim...ja si vsetko pamatam z hodiny ...no ale vsetkym sa znamky pokazili zo zakladky okrem polky triedy ale to su baby ...no a mne vychadza zasa len jedna dvojka ....ja neviem preco ale ja proste neviem preco no mne sa ta skola zda aj tak lahka (gymnazium)....no tak nechcem mat zle znamky koli tomu aby som zapadol alebo tak ....ani opity som este nebol - nepride mi to dolezite....proste mam velmi rad deti, a hrat sa s nimi....mam rad fotenie, rodinu a tak .....a nepotrebujem fajcit ani pit.......no len mi je to trapne ked vsetci idu niekam s kamosmi a mne nevadi ze som doma ale chcel by som aj ja nejakeho kamarata naj a nejaku babu kamaratku ktory su podobny ako ja ......neviete mi poradit ako ho najst ??? dakujem

Janka2407

Ahoj. Mam to podobne. Mam 15 rokov a teraz som v 1. rocniku na strednej (gymnazium). Ucim sa dobre, nie tak dobre ako na ZS, ale ajtak. Zo zakladky som v triede len s 2 ludmi a s nimi som sa na ZS az tak velmi nebavila. Kazdy sa tam s niekym bavi, lebo sa poznaju zo zakladnej a ja tam skoro nikoho nepoznam. Su tam nejaki ludia, s ktorymi sa obcas poropravam a tak, ale myslim si, ze ma nepovazuju za nejaku velmi dobru kamaratku, lebo maju vela inych lepsich kamaratov a mna velmi nepoznaju. Rada by som ti napisala este viac. Chodis na facebook alebo mas nejaky mail ?

miki26

Ku téme, neviem no. Musíš chodiť s niekým viac vonku, nájsť si záľuby a pôjde to samo. Tiež som viackrát začínal a môžem povedať, že našiel som cca. 5 zaujímavých ľudí, s ktorými udržujem kontakty. Chodím aj k ním domov, lebo bývam pozývaný na pozretie futbalu, hokeja a tak... Kľúč je otvoriť svoje srdce a spoznať veľmi veľa ľudí a až tak spoznáš niektorých, ktorí ako sa hovorí za niečo stoja. Osobne som spoznal za polrok cca. 50 ľudí, s ktorými som v kontakte raz až dvakrát za týždeň. Tiež ľudí súdiť netreba. Každý má svoje chyby a muchy. Nehľadím ani na vek, rozumiem si aj s mladšou, strednou, mojou aj staršou generáciou. Proste neriešim iných.

adr1a.

O tom mnoznom cisle princ samozrejme viem. No na dlzku prispevku je tam aj tak stale menej chyb nez ked niekto napise pät riadkov s takym istym poctom chyb)) ja sa uz tu na stranke nad pravopisom ai radsej vobec nevzrusujem vsak to by musela byt nonstop vzrusena ai :D

Mesačný princ

adr1a. - množné číslo sa píše s mäkkým ,,i,, pokiaľ ja viem a u čistého jednotkára neexistuje toľko chýb, ako v tomto príspevku. Preto si myslím, že táto téma je FAKE. Len toľko.

adr1a.

Namesacny. Teraz ozaj neviem o com tocis. Tento 15r chalan ma ovela lepsiu gramatiku SJ ai nez vacsina dospelych co tu cmaraju

No a teraz k tebe Peter. Bud rad ze mas take znamky a hlavne si to nepokaz. Urcite dalej pokracuj na VS a tam spoznas tiez dost ludi. Bodaj by bolo viac decok takych ako ty (nepijes nefajcis nedrogujes, mas rad rodinu rodicov, si slusak ai). Si ako kopia mojho synovca
Pozri. Vsad na veci co ta bavia. Rad fotis? Tak sa prihlas do nejakeho fotokruzku a rozvijaj svoje schopnosti. A cez tento konicek spoznas zaroven aj inych ludi s rovnakym zaujmom ako mas ty (urcite tam spoznas aj inych mladych ludi a cez spolocny zaujem rozvijaj s niekym blizsi kamaratsky vztah).
Pises ze mas rad deti a rad sa s nimi hras? Ja neviem ci si veriaci. Ale napr.moj synovec ma vek ako ty, tiez chodi na gympel. A on ma tiez zaluby zaujmy ako ty. Lenze tym, ze je veriaci (dufam ze nezblbne uplne zeby siel za farara ale ze pojde za lekara ako chcel ist uz od decka :D ) no a on je proste v eRku. Oni sa dost schadzaju zgrupuju drzia spolu. Robia rozne aktivity charitu, robia detske tabory, podujatia programy pre male deti ai. Proste same akcie a su uz tak zohrati, rozumeju si ze sa kamaratia aj mimo eRka. Tak mozno tiez to skus (tam tiez nepiju nefajcia tak by si zapadol a nebol za divneho :D ).
Skus sa uberat tymto smerom ako som ti pisala ohladne toho fotokruzku ci eRka. Ak ta bavi sport tak cez sport. Ak ta bavi umenie kultura tak cez ne. Uberaj sa cez zaujmove zaluby kruzky ai. Lebo v skole ste spolu lebo proste musite. Capli vas do jednej triedy a to vas spaja. No inak mozete byt kazdy o inom. Ja som si napr.v strednej tak sadla s par ludmi ze sa doteraz schadzame stretavame ai. Ale to nemusi byt pravidlo. Drz sa, vela stastia