preboha tehotna???

Príspevok v téme: preboha tehotna???
natasha

Prosim poradte, menstruacia mi vecne meska teraz som mala menzes 21.5 a skoncila mi 26 s priatelom sme mali chraneny sex 31, niem ci vsak nahodou k niecomu nedoslo, lebo raz sa nam podarilo pri sexe kondom stratit a odvtedy tomu nejako neverim. Ale najvacsi problem je v tom ze mam hrozne krce v podbrusku, bolia ma krize a mam zvlastne zapachajuci vytok, mam zvlastne stavy obcas sa mi kruty hlava co sa mi nekrutila nikdy. Prosim poradte co si o tom myslite?? Stresujem predcasne sak je tomu setkemu len tyzden, je mozne priznaky tehotenstva pocitovat tak skoro?? Alebo mojim problemom je nieco ine? Prosim napiste mi vas nazor. Dakujem moc moc

kiki5

ahojte, s priatelom sme mali sex s kondomom, ale ten sa vo mne stratil, bol tam viac ako den a potom vysiel von aj s krvou. A krvacam este aj teraz den po tom. Menstruaciu som mala takisto dostat cize moze byt ze vysiel von vdaka menstuacie. Ale teraz neviem ci krvacam preto ze mam menstuaciu alebo kvoli tomu kondomu.

dadaa

natasha ma peroblem uz pol roka vyrieseny, a domin, nebudes tehotna ak sa neurobil, ta ten tyzden sa to neprejavi, len nestresuj, bo najdes vsetky priznaky, aj ked tehotna nie si, neboj

lili10

cauko natasha podla mna niesi tehotna ale nasli ste tem kondom vobec? co sa vam stratil??? mala by si navstivit gynekologa je to istota a nie zit v strachu...

domin

ahojte chcem sa len spytat aka je ravdepodobnost otehotnenia pri pohlavnom styku ked sa do vas partner nepsravi vobec

helenaxxx

natasha nechapem ako mozes povedat ze sa nechces starat o urevane,uslintane babo......podla teba je krajsie lezat len pod chlapom a uzivat si???? nechapem ta......ze ta hamba nefackuje

macinka2006

Ahojte potrebolvala by som poradit uz niekolko rokov mam dost silny nytok uz som skula vsetko mozne a nic mi nepomaha ak mi to aj pomohla tak len na beake tri dni a potom sa mi znovu vratilo uz som stoho hotova bola som aj u gynekologa ten mi tak isto nepomohol.

natasha

jojoj no dakujem :)) No vies stuplo mi sebavedomie. Tak no ja som sa uz lucila zo vsetkymi mojimi planmy, A videla som sa ako sa staram o urevane a uslintane babo, to ma nejako netesilo a privadzalo ma to do zufalstva.Ale uz je to v poriadku doktorka mi to seetko vysvetlila a hlavne, ze nemam stresovat xixi