kreatin...rady,postrehy,skusenosti

Príspevok v téme: kreatin...rady,postrehy,skusenosti
mr.m

takze...cvicim uz dlhsiu dobu a rozmyslal som nad kreatinom...dost som toho precital a uvazoval som nad ph-x alebo monohydratom...najskor by som mal zaujem o klasicky monohydrat ale creapure cize najcistejsi...davkovanie by som dal 5g pred treningom mozno s maltodextrinom alebo glukozou popripade sam...a 5 po treningu a bez nasycovacej fazy...uzyvat 25g kreatinu denne je uplna blbost podla mna a telo vyuzije minimum akurat zaberaju oblicky...ale rozmyslal som len nad tym ze by som uzival len tych 5g pred treningom...cital som uz aj ze ludia po nom mali zvyseny kreatinin v krvy aj pol roka,niekto zase problemi s tlakom ze ho mal vysoky aj ked kreatin vysadil a celkovo pecenove testy mal zle... dost ma to zarazilo ked ze vela ludi si ho chvali a len velmi zriedkavo sa najdu taky a vlastne dost ma zneistili a mam trochu aj strach..ved viete ake to su pocity "co ked"...inak raz som mal protein s kreatinom...nebolo ho extra vela asi tak 2,5g v jednej odmerke proteinu..bral som 2x do dna...ale to bolo mozno rok dozadu alebo viac..este v oktobri som bol na krv a vsetko bolo fajn a aj pecenove v poriadku tak chcel by som si vypocut vase skusenosti s nim,odporucania a co si myslite o tom co som tu napisal...
dakujem