Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nizka hladiny progesteronu a dominancia etrogenu pred menopauzou

Príspevok v téme: Nizka hladiny progesteronu a dominancia etrogenu pred menopauzou
strapo108

Chcem sa spýtať, kto máte problémy s hladinou progesteronu respektíve s etrogénovou dominanciou.Ako to riešite? Zaujímalo by ma hlavne, kto sa naozaj vyznáte v bylinkách, pretože mnohí odporúčajú alchelmilku, žltozelenú iní angeliku čínsku, ale na nete som našla, že tieto bylinky podporuju etrogen, nie progesteron, čiže problém sa ešte prehlbuje. Bylinka na progesteron., ktoru som našla bol zatial iba Vitex jahnací. Neviem , či možem používat napríklad žihlavu, ktorej mám doma dost, rebríček a prasličku. Používam aj chemické lieky ale velmi slabé, preto ich kombinujem s progesteronovými kremami zo soje a wild yamu, mám aj tobolky wild yamu, tie tiež užívam a k tomu včelé pel .Cítila som sa už celkom dobre, ale teraz mi začali problémy so špinením. Hladám príčinu. Myslím, že to mohla byt alchemilka, a angelika, ktoré som z neznalosti pila dlhšie a tiež už dost dlho užívam včelí peľ. Za vaše vlastné skúsenosti vopred ďakujem :-)