Syndrom drazdiveho creva-skusenosti

nika82

mas to diagnostikovane?
ja neviem co mi je, ale mam zvysenu teplotu max 37.2-37.4 kazdy den a hnacky, nafukovanie uz dlhodobo, takze to nebude ziadna bezna viroza

RNG

Vsetky problemy v crevach zacinaju nespravnou crevnou florou, ked sa tam nachadzaju skodlive mikroby miesto uzitocnych probiotik.
A obvyke to zacina alebo viralnou alebo bakterialnou nakazou, , casto aj branim atb, ktore vynicia probioticku floru a dovolia sa tam usadit skodlivym mikrobom. Tie sa do criev dostanu pri docasnom alebo trvalom nedostatku zaludocnych kyselin, ktore inac v dostatku znicia mikroby na jedlach.
Naprava je doplnok kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik Samozrejme pomozu aj rychlejsie metody, tj okrem uvedenych branim antimikrobialnych latok, ako napr niekolko lyzic colostra za den, berberinu 2 x 1 gram a podobnem pripadne monolaurinu 2 x 5 gramov, ked sa jedna najma o viralne nakazy.

Jefitto

No to by musela byť sračka 25 krat denne po pol litra hovna... Dehydratáciu spoznáš podľa toho, že ti moč smrdí ako aceton

mmoonna

Syndróm dráždivého čreva je skôr psychického rázu, napr. máš hnačky, keď máš z niečoho stres, alebo máš niekde ísť a pod., takže teplota z toho byť nemôže. Iba ak by si mala také hnačky, že by si z nich bola dehydrovaná. Ale to asi nie ...

Jefitto

Ja to mávam doteraz, začalo to asi dva týždne potom, čo som začal fajčiť...

Sračka max. trikrát do dňa, plano od žalúdka, niekedy sa nedalo najesť. Jedného dňa ma to už dopálilo a povedal som si, že keď mám umreť, tak umrem a že to budem ignorovať... odvtedy sa to podstatne zlepšilo.

lolinka

Ja som to mala, ale je to uz davno. Zvysenu teplotu som z toho nemala, ale hnacky a hrozne bolesti brucha. Dali mi na to lieky, uz si ale nepamatam jak sa volali, je to uz davno. A tie zabrali, problemy ustupili. Brala som ich niekolko mesiacov, neskor som ich vysadila a problemy sa uz nikdy viac neobjavili.