Čo robia Slováci pre svoju imunitu?

lolinka

Keď niekedy dojdem k mame na obed, musím myslieť na to, že si musím ísť umyť ruky, ona si na to potrpí a keď zabudnem, tak ma hneď vyženie. Nechcem sa hádať, a tak si idem, moju metódu budovania imunity mnoho ľudí nikdy nepochopí a nebude akceptovať. Ale mama a jej priateľ sú často chorí, ja nebývam chorá nikdy, tak čo je asi lepšie.

lolinka

Ja vám poviem svoj recept na imunitu. Keď som bola malá a dospievajúca, mama ma nútila si pred každým jedlo umývať ruky. Ja som to robila a furt som bola chorá. Keď som mala 20, čítala som nejaký článok, že imunita sa upevňuje keď nedodržiavame tak prehnane hygienu, keď má imunitný systém stále s čím bojovať, vycibrí sa a dokáže si poradiť s každou infekciou. A tak som to začala praktizovať, došla som zvonku a neumyla som si ruky pred jedlom. Sprvoti len občas, neskôr stále častejšie. Nešlo to samozrejme zo dňa na deň, ale určite sa to postupom dlhšieho času lepšilo, choroby u mňa mali kratšie trvanie. Jo, a tiež som prestala chodiť s chrípkou k lekárovi, žiadne lieky som nebrala, nechala som to na moju imunitu. Po nejakom čase som prestala mávať chrípky, horúčky, len nachladnutia asi 2x do roka. Trvalo zase nejaký čas a prešli úplne aj nachladnutia. Tiež som začala chodiť na túry a to v skoro akomkoľvek počasí, či bola zima, či bol dážď. Niekedy som tak premrzla, že som si hovorila, tak teraz budem celkom iste chorá. A nebola som. Ani len nachladnutie, vôbec nič. Už roky neviem, čo je to nachladnutie a chrípku som nemala vôbec neviem kedy naposledy. Chrípkové epidémie sa ma vôbec netýkajú, je mi fuk, keď toto hlásia, že je zas nejaká epidémia. Naučila som môj imunitný systém bojovať, nemusím sedieť u lekára.

Richard8

Na imunitu vrelo odporúčam cordyceps a reishi. Najlepšie je to brať preventívne a nie až ked vás dostane choroba.
skúste www.immunityassist.sk , skvelé doplnky