Bolest laveho podbruska

Príspevok v téme: Bolest laveho podbruska
amila

ahojte potrebujem vazne poradit-moj problem sa velmi nevyriesil u doktora tak sa chcem spytat ci nemal niekto niekedy podobnu skusenost: uz 4 tyzden nemam menstruaciu; minuly tyzden v piatok mi doktor pichol inekciu na vyvolanie menstruacie a stale nic; mala som aj bolesti laveho podbrusia tak mi zistil mensi zapal vajecnikov,vcera som dobrala roxytromicin a dnesnu celu noc ma opat bolelo cele lave podbrusie a necitim sa dobre akokeby mi tie lieky vobec nezabrali alebo neviem, mam ist s tym zase ku gynekologovi alebo to nie je gynekologicky problem?(ale ked mi este neprisiel menzes, tak asi ano?)neviem na akeho doktora sa mam obratit

jaLENja

Ak dlhší čas chodíš častejšie močiť, môže ti niečo tlačiť na mechúr... niekedy na ultrazvuku nevidia cystu na prvý krát. príčiny môžu byť naozaj rôzne a mali ti to takto vysvetliť. Ale ak robili testy, zápal nemáš, čo je teda dobrá správa. Možno sa ti ale zväčšil vaječník, maternica sa posunula a to ťa tlačí. Preventívne ak to neskončí, choď za nejaký čas zas k lekárovi.

blondinka82

Ahojte vie neikto poradit co to moze byt.uz dlhsi cas chodim castejsie mocit.robili mi ultrazvuk aj kvne testy a nic nenasli.Teraz sa k tomu pridala bolest v podbrusku na lavej strane.nevie niekto poradit co to moze sposobovat.dakujem

aduliena

V poslednom čase sa mi stáva, že ma náhle rozbolí ľavé podbrušie,ale tá bolesť je veľmi silná, vtedy sa musím úplne skrčiť a počkať, kým to prejde, trvá to 5-10 minút. Môže to byť cysta?

hodinka

Ahoj,aj ja mam bolesti na lavej strane,a mam štipanie konečnika.Ale menštruaciu som mala,tak aj tak to može byt ta cysta?A nemože to byt aj niečo ine?Može s tym mat niečo spoločne posunutie maternice,smerom dole.Aj z to ho mam strach.Pomožte,poradte.

amila

a objavil sa mi aj biely vytok z konecnika moze to nejak suvisiet?a co to vlastne moze byt?este som o nicom takom nepocula a odrazu to mam

RNG

Jod na cysty, o tom som uz pisal
Jodova tinktura, niekolko kvapiek na spodok brucha raz tyzdenne predide cystam ja na vaj. aj v prsiach.
Nezabudajte na prirodne prostriedky, viackrat spomenute sirokospektralne antimikrobialne a protizapalove.

kattkka

ahoj, ja som toto iste mala taktiez pri cyste. To aj sposobuje ze nemas menzes. Nerobil ti vag. ultrazvuk? Tam by to videl. Inak pri prasknuti cysty som mala strasne bolesti. Ak nahodou nepraskne, robi sa potom laparoskopia. Ale lekarovi urcite chod, zenske problemy hlavne sprevadzane bolestami pripadne neplanovanym krvacanim nie su ziadna sranda. Viem o com hovorim. drzim palce