Tomáš, Marcel alebo Kamil?

rod. známa

Čo všetci máte s tým Tomášom? Mne sa najviac z tých páči Marcel. Tomáš je také veľmi frekventované a rozšírené meno a ja napr. by som také decku nedala čo už má kopa iných. A nemyslím že Marcel a Kamil sú zastaralé mená. Akurát málo používané.
Čo sa týka priezviska tak ide o typické slovensky znejúce meno takže tie tri mena sa hodia ako všetky. Je to dlhšie prezvisko.
A to tu s tou karmou, osudom a významom mien myslíte vážne? To takto funguje:?
NIečo ako toto?
www.google.sk

Kýčera

Filip, aj keď som tento výraz "hrebnutý" doteraz nepočula, dokázal ma rozosmiať. Napriek tomu, že sa mi veľmi páči, tak ti ho neukradnem, a ak by som ho niekedy použila tu na fóre, tak ho dám do úvodzoviek, alebo Ťa spomeniem!!!

Filip TT

Este ked som bol stredoskolak na jednej akcii jeden chlapec hovoril, ze nieco vyviedol a nejaka pani sa spytala ako sa vola: "A ja som jej povedal ze ...... a ona mi hovori Este si aj drzy!."
Ked to ten chlapec dohovoril ja som sa pustil do smiechu a spytal som sa ho: Prosim ta ako ta v tej rychlosti mohlo napadnut take hrebnute meno? A on mi odpovedal: Ale ja sa tak naozaj volam.

Pritom aj krstne meno aj priezvisko boli normalne, ale bola to kombinacia typu ako hovori Kycera Jean-Paul Dlhy.

Kýčera

Joleen, neviem, čo mala na mysli Adr1a, ale viem, čo robí! Ja však toto - krátke meno k dlhému priezvisku a opačne. A aby sa hodilo k priezvisku, či je meno mužské, či ŽENSKÉ. Ako príklad nesprávne zvoleného mena Ti uvediem Jean-Paul Dlhý. Ani jedno meno nie je fádne, nudné, nezaujímavé a ani ich nositelia - Kamil Peteraj, fenomenálny a charizmatický bard, svätec Tomáš Akvinský, moderátor Marcel Forgáč, pieseň o Marcelovi z malého mesta,...Treba mať na pamäti, že meno je síce dôležité, ale nie rozhodujúce pre svojho budúceho nositeľa. Per gravis je sám človek tým, ako nosí svoje meno, ako sa SPRÁVA, čo vyžaruje, ROBÍ a pre spoločnosť vytvára, jeho charakter, vyžarovanie,...toto všetko robí meno krajším, príťažlivejším, sympatickejším,...A podľa toho si ľudia mená aj vyberajú, nedajú im predsa meno OSOBY, kt. je zlá,... aj keď sa im meno páči, lebo si ho spájajú s ňou!!!