SOm v otm alebo nie??

Veronika L.

moja kamaratka mala normalne menstruaciu po nechranenom styko tri mesiace a na stvrty to nedostala a ked isla ku gynekologovi,tak jej povedal, ze prave je v stvrtom mesiaci,takze ja verim tomu, ze aj ked mas menzes, nemusi to znacit, ze nie si v tom. Ona ho mala sice trosku slabsi, ale mala a vidis, predsa cakala babo a na vsetko uz bolo neskoro ani o tom nevedela

tili

Coze? tak tomu nerozumiem to sa naozaj moze stat? Ako sak pri menstruacii sa predsa odlupne sliznica a navyse aj po usadeni vajicka nastane zmena hormonov ako sa to moze stat?

123456

odpoved: www.vestirna.com

tili... niektore zeny az do 4 mesiaca nevedeli, ze su tehotne... v pohode si fungovali ako stale... mali aj menzes... a zrazu to neprislo a u gyndosa sa dozvedeli, ze uz 4 mesiace nosia dieta pod srdcom...

tili

Myslim ze ak si mala od vtedy dvakrat menstruaciu tak by to nemalo byt mozne. Krvacanie sa moze objavit iba vynimocne v tom pripade ak sa vajicko zahniezduje do sliznice, ale ak si mala dvakrat tak by to nemalo byt. Nemoze ti iba vynechavat menzes, take hormonalne poruchy su bezne...

panika

a dokedy chces cakat ? ved ak si tehotna, uz je na vsetko ine neskoro -o chvilu to uvidi kazdy. Robila si si tehotensky test ? Naber odvahu a vecer si sadni s mamou.