Závislosť na nosných kvapkách.

Príspevok v téme: Závislosť na nosných kvapkách.
Adsony

Ahojte. Neviem či sa táto téma už niekde rozoberala,ale chcela by som sa poradiť ak by sa dalo. Som závislá na nosných kvapkách. Všetko sa to začalo,keď som bola chorá striekala som si kvapky nasivin. Bola som rada, lebo účinkovali ako mali. Nos som mala častejšie upchatý a tak som striekala viac a viac, dokým mi už Nasivin nezaberal. Tak som sa rozhodla prejsť na tvrdší kaliber. Kúpila som si Sanorin pri tomto som už cítila úľavu. Musela som si ho striekať skoro každé 3 hodiny. Bez neho som mala pocit, že sa udusím a to nehovorím v čas spánk. Počas noci som sa budila na to, že nemôžem dýchať a potrebujem kvapky. Do lekárni som chodila pomaly dva krát do týždňa, nehovoriac o tom aké su kvapky drahé. Brala som ich tak dlho, že lekárnik keď ma videl vo dverách tak mi položil Sanorin kvapky rovno na pult, totiž nečakal že budem pýtať niečo iné. Nakoniec som išla k ORN a tá mi povedala že mám alergiu tak o pár dní som podstúpila alerg. testy a tam mi nezistili nič, o5 som sa vrátila k ORN a tá mi povedala že mi pichne injekciu hádam nejaký dysphos, nepamätam sa teraz presne na názov že ten roztok budem mať v tele 3 mesiace a že mi pomôže, nepomohlo hneď den po injekcii som si striekala sanorin tento raz som si vypýtala silnejší 1% tný . Zmenila som ORN. tá mi to pekne vysvetlila s kvapkami , totiž predošlá mi nepovedala že na tom môže byť vytvorená závislosť. Vravela mi, že mam zákaz sa dotknúť kvapiek akýchkoľvek predpísala mi sprej nasonex,že to bude trošku dlhšie trvať kým zaberie ale že to stojí zato. Tak som zvedavá ako to bude prebiehať ďalej nemáte s nasonexom niekto skúsenosti a mal niekto podobný problém ako ja? Vopred ďakujem za reakcie,dúfam že to zvládnem, zatiaľ mám pocit že sa udusím. :/