Môj Penis ma 13cm... čo na to poviete staćí to ?

Príspevok v téme: Môj Penis ma 13cm... čo na to poviete staćí to ?
qetu

zdravím
mam sedemnásť a môj penis keď stoji ma 13cm... čo si myslite stačí to ? obavam sa že je to málo a nemam odvahu si to rozdať z nejakou ženou... a tiež neviem ako to mam presne robiť....aby som ju uspokojil, vyhybam sa aj roznym akciam a dosť ma to mrzí... ak mate podobny problem vyjadrite sa alebo mi nejak poradte,, ako ho zvädčiť a či eŠte dorastie...
ďakujem

Blabla

Je to zle keď mam 16 rokov a môj penis dosial dĺžku 13 cm keď sa postavi... neviete nejake rady ako pomôcť jeho rastu ?.... rozmyslal som nad tribulusom.... inak masticky a pod nepodporujem

My2Minutes

Vôbec sa nestrachuj a nemaj obavy. Tuto čo píše 18cm chlapec nižšie (úúú pozná aj iných borcov = sudenlygay) sú len hlúpe detské reči.
Veľký penis býva vo veľa prípadoch len prekážkou. Chlapi s veľkým penisom nemajú motiváciu sa ním naučiť narábať, pretože si myslia že dĺžka je všetko a to je obrovská chyba. To čo máš je priemer a veľká časť populácie je na tom takisto ako ty.
Pre veľa žien je sex s obdareným mužom bolestivý a 2x v prípade ak ním nevie narábať správne. Nauč sa používať jazyk a naštuduj si erotogenne zony.
A nezabudni šarm a sebaistota je sexi nie dlhý vták.

Drž sa

Anonym 236

Chlapce ja mam 15 a mam 18 cm takze si na tom vazne zle (btw a to este nepovazujem za nejak vela poznam aj väčsich borcov )