Môj Penis ma 13cm... čo na to poviete staćí to ?

Príspevok v téme: Môj Penis ma 13cm... čo na to poviete staćí to ?
qetu

zdravím
mam sedemnásť a môj penis keď stoji ma 13cm... čo si myslite stačí to ? obavam sa že je to málo a nemam odvahu si to rozdať z nejakou ženou... a tiež neviem ako to mam presne robiť....aby som ju uspokojil, vyhybam sa aj roznym akciam a dosť ma to mrzí... ak mate podobny problem vyjadrite sa alebo mi nejak poradte,, ako ho zvädčiť a či eŠte dorastie...
ďakujem

Marek36

ahojte mam 36 rokov a myslim si ze na moj vek nie je normalne aby som mal ledva 13cm penis to sa radsej budem vyhybat zenam lebo tu hanbu by som asi neprezil

Blabla

Je to zle keď mam 16 rokov a môj penis dosial dĺžku 13 cm keď sa postavi... neviete nejake rady ako pomôcť jeho rastu ?.... rozmyslal som nad tribulusom.... inak masticky a pod nepodporujem

My2Minutes

Vôbec sa nestrachuj a nemaj obavy. Tuto čo píše 18cm chlapec nižšie (úúú pozná aj iných borcov = sudenlygay) sú len hlúpe detské reči.
Veľký penis býva vo veľa prípadoch len prekážkou. Chlapi s veľkým penisom nemajú motiváciu sa ním naučiť narábať, pretože si myslia že dĺžka je všetko a to je obrovská chyba. To čo máš je priemer a veľká časť populácie je na tom takisto ako ty.
Pre veľa žien je sex s obdareným mužom bolestivý a 2x v prípade ak ním nevie narábať správne. Nauč sa používať jazyk a naštuduj si erotogenne zony.
A nezabudni šarm a sebaistota je sexi nie dlhý vták.

Drž sa

Anonym 236

Chlapce ja mam 15 a mam 18 cm takze si na tom vazne zle (btw a to este nepovazujem za nejak vela poznam aj väčsich borcov )