VATA

Príspevok v téme: VATA
sara.11

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci ste niekto skusali vatovu dietu (cotton ball diet)?
po obdobi zachvatoveho prejedania a bulimie som velmi pribrala a chcem sa dostat na svoju povodnu vahu, snazim sa chudnut zdravou cestou, lenze mam PERMANENTNY HLAD, jem vela zeleniny aby som zaplnila zaludok, ale mne kazde jedlo rychlo stravi a uz po 1-2h som znovu hladna.... uz mi to ide na nervy lebo stale premyslam nad jedlom, mam strach aby som sa neprejedala, neprekrocila svoj kaloricky limit, ktory mam nastaveny tak aby som chudla, strasne ma to deprimuje, ked vidim ze si niekto da mensiu porciu a staci mu to aj na 5hodin, a mna nic poriadne nezasyti, potom mam stale potrebu nieco jest a tak chudnem len velmi pomaly :(

skusila som teda zjest par malych kuskov vaty (mam 100%) a dost mi to pomaha, je to len male mnozstvo a zasyti ma to aspon na 2 hodinky.... je to zatial jediny sposob ktory mi naozaj pomaha, lebo zeleniny som schopna jest na kila, ale aj po nej mam hlad... viem ze to nie je trvale riesenie mojho problemu ale nic ine ma zatial nenapada

mate s tym niekto skusenosti? na internete pisu stale to iste a vela som sa z toho aj tak nedozvedela

Moireal

A ja som si najprv myslela ze ide o ajurvedsky sposob stravovanie pre ludi patriacich do skupiny vata. Nuze, mylila som sa. Niekto by obetoval uplne vsetko za stihlost.
A vies co, ty aj tak nikdy nebudes spokojna, lebo si na tom zavisla a to je kolobeh nestastia...
Zameraj sa na ine veci, ktore ta urobia peknou. Neboj, je ich viac nez dost. :)

tasty

som si spomenula na jeden dokument, žena sa sťažovala na veľké bolesti v oblasti brucha, nakoniec jej vyoperovali zo žalúdka (nepamätám si presne ale) ztvrdnutú gundžu vaty, ktorú postupne pojedávala niekoľko rokov, priznala sa....
údajne jej operáciou zachránili život...

Gima

Radšej si kup chia semienka, na prečistenie tela, Psylium Indicka vlaknina, tiež prečisti čreva, dalej su aj naplaste na chudnutie. To všetko zoženieš v lekarni. Vatu, okrem cukrovej, nejedz. Vata je chemicky upravovana, škodi telu. Dievčata, čo to skušali museli ísť na operacie sleziny a apendixu. Dufam, že netužiš po pobyte v nemocnici.

-

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ── ── ── ──
── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ── ──
── ── ── ── ── ▄▄ ▄▄ ▄▄ ▄▄ ▄▄ ▄▄ ▄▄ ▄▄ ── ── ── ── ──
── ── ── ── ▄▀ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▀▄ ── ── ── ──
── ── ── ▐▌ ▒▒ ██ ██ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ██ ██ ▒▒ ▐▌ ── ── ──
── ── ── ▐▌ ▒▒ ██ ██ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ██ ██ ▒▒ ▐▌ ── ── ──
▐▌ ▀▄ ── ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ── ▄▀ ▐▌
▐▌ ▒▒ ▀▄ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▀▄ ▄▀ ▀▄ ▄▀ ▀▄ ▄▀ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▄▀ ▒▒ ▐▌
▐▌ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▐▌
── ▀▄ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▄▀ ──
── ── ▀▄ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▄▀ ── ──
── ── ── ▐▌ ▒▒ ▐▌ ▄▀ ▀▄ ▄▀ ▀▄ ▄▀ ▀▄ ▐▌ ▒▒ ▐▌ ── ── ──
── ── ── ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ── ── ──
── ── ── ▐▌ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒ ▐▌ ── ─

-

─────────────────────────────▄██▄
─────────────────────────────▀███
────────────────────────────────█
───────────────▄▄▄▄▄────────────█
──────────────▀▄────▀▄──────────█
──────────▄▀▀▀▄─█▄▄▄▄█▄▄─▄▀▀▀▄──█
─────────█──▄──█────────█───▄─█─█
─────────▀▄───▄▀────────▀▄───▄▀─█
──────────█▀▀▀────────────▀▀▀─█─█
──────────█───────────────────█─█
▄▀▄▄▀▄────█──▄█▀█▀█▀█▀█▀█▄────█─█
█▒▒▒▒█────█──█████████████▄───█─█
█▒▒▒▒█────█──██████████████▄──█─█
█▒▒▒▒█────█───██████████████▄─█─█
█▒▒▒▒█────█────██████████████─█─█
█▒▒▒▒█────█───██████████████▀─█─█
█▒▒▒▒█───██───██████████████──█─█
▀████▀──██▀█──█████████████▀──█▄█
──██───██──▀█──█▄█▄█▄█▄█▄█▀──▄█▀
──██──██────▀█─────────────▄▀▓█
──██─██──────▀█▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▓▓▓█
──████────────█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──███─────────█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──██──────────█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──██──────────█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──██─────────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──██────────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
──██───────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▌
──██──────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▌
──██─────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▌
──██────▐█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▌