Päť tipov, ako si udržať zdravý chrbát

michal663

Určite pomôže pohyb, ale aj dobrý matrac. Skvelé sú tzv. strečujúce matrace, ktoré v spánku naťahujú chrbticu a svalstvo chrbta. To sa hodí najmä mužom a ľuďom z kanclov. Ale tak všeobecne sa nedá povedať, ktorý matrac je NAJ. Treba si zistiť info a podľa toho sa rozhodnúť. Odporúčam tento návod: www.barige.sk Je tam fakt všetko o výbere matraca

Eliskaaa

Určite kvalitný matrac a anatomický vankúš. Do kvalitného odpočinku po náročnom dni treba trošku zainvestovať

Ruzenka123

Keď celý deň sedíte v kancelárii pri počítači, potrebujete si hlavne zacvičiť, rozhýbať telo. Potom sa vám aj spať bude sladko

Lenka45

Ja som si posteľ i matrac kúpila v Sconto nábytok a spí sa mi výborne. Doležité je vedieť sa správne uvoľniť, zrelaxovať a potom možete aj dobre spať

Best sleeping

Vynikajúci článok, ja len doplním to, že ľudia aktuálne neriešia, respektíve lepšie povedané nepripisujú dôležitosť svojmu zdraviu, a potom to tak vyzerá, nechcem samozrejme nikoho odsudzovať, len pripomínam dôležitosť správneho oddychu počas spánku, verím, že k tomu Vám pomôže i tento článok:

www.e-matrac.sk

SabiMala

Ja mám problém s chrbtom už x rokov, pomáha mi joga, pilates a kvalitný matrac, ja mám od Tropica Fox www.matracetropico.sk a je to kvalita, ja si nato potrtpím nakoľko aká je to bolesť, keď bolí chrbát vie len ten kto to zažil :)