Som či nie som lesba?

Príspevok v téme: Som či nie som lesba?
Sadkid

Som naozaj zmätená tento rok som išla na strednú a do vtedy som si vždy bola istá že som hetero a ani som žiadnu lesbu nepoznala ale keď som prišla do prváku asi po mesiaci som zistila že dosť mojich nových kamarátok sú lesby a keď už vedeli že to viem prestali to skrývať a ja som z toho začala byť strašne zmätená a začala som si viac všímať baby a teraz už je to pol roka čo som z toho neskutočne mimo ale chalani sa mi stále páčia ale už to neni to čo to bývalo viac si všímam baby začala som pozerať na youtube videá amerických youtuberiek ktoré sú lesby a občas si tak trochu prajem aby som si aj ja našla dáku úžasnú babu a bola s ňou šťastná dokonca už aj doma si so mňa začali robiť srandu že som na baby ale neberú to až tak vážne lebo vždy poviem že nie.. ako mám zistiť či som lesba? A ak som neviem či sa s tým dokážem vyrovnať už teraz je to veľký boj čo mám potom robiť?

Cliattsi

Podľa mňa je to biológia a netreba sa na to pozerať z pohľadu nejakého svetonázoru, alebo čoho. Len to proste ešte nepoznáme. Ale takéto pohlavné odchýlky sa myslím vyskytujú aj u zvierat

nádej92

cista laska - Ono sa asi všetko dá donekonečna vyvracať a hovoriť nové a nové veci, alebo aspoň čiastočne, ale prečo sa potom niektorým rovnakým pohlaviam páči intimita viac, ako muž-žena, teda niektorí hovoria, že im to prišlo oveľa lepšie,ako s opačným pohlavím, keď tak človek nebol stvorený, tak by sa mu to malo hnusiť, keď to robí,ale niektorí to majú presne opačne a prežívajú lepšie, alebo rovnaké pocity, ako s opačným partnerom. Takže je to trochu zvláštne.

Cliattsi

No ja sa niekedy čudujem nad tým, prečo sa napr. vy ženy bozkávate a my muži nie. myslím si že je to vecou kultúry. A kultúra je aj o ovplyvňovaní iných ľudí. Predpokladám, že sa ti páčia dievčatá, že to máš aj rada, že sa ťa dotýkajú, ale vo svojej podstate si myslím, že nadviažeš skutočný "biologický " vzťah práve s chlapcom. Ja si myslím, a potvrdzuje to myslím aj dosť vedcov, že my ľudia nie sme jednoznačne vymedzení na HOMO- a Hetrero- sexuálov, ale je medzi týmito dvomi polaritami , ktoré v skutočnosti zrejme ani neexistujú (podľa mňa) a je celkom normálne, ak sa ti páči žena a ťa aj priťahuje. Ja napr. som na ženy, ale zaujmú môj pohľad aj určití muži. Sexuálne ma vzrušujú ženy, ale stalo sa mi to v ojedinelých prípadoch za život aj pri mužoch. Takže som homosexuál? Môj osobný názor na tých mužov čo sú na ženy je ten, že síce sme na ženy, ale myslím si, že je veľa mužov, ktorí sa radi aj pozrú na iného muža, ale už len to, že táto spoločnosť je taká "predsudková" a "naoko silno kresťanská" v nás zakorenila túto predstavu, že buď budem na ženy, alebo na chlapov.
Pripustime, že gén homosexuality neexistuje. Ja si osobne myslím, že my ľudia sme priťahovaní inými ľuďmi a je jedno, či sú to muži, alebo ženy. Ale proste podľa prirodzeného genetického programu pritiahne náš pohľad práve to opačné pohlavie
Inak čokoľvek som tu opísal, tak to bolo určené pre tých, ktorí by mali byť HETEROsexuáli. Nechcem to príliš rozvádzať, ale myslím si, že existujú aj lesby aj gayovia a veľa môže ovplyvniť aj spoločenská situácia okolo daného človeka. Ja som mal napr. tú možnosť stretnúť človeka, ktorý bol dlho vo väzbe. Ako inak s mužmi. Dovtedy bol na ženy, aj miloval sa so svojou ženou, ale keď ho pustili, už bol len na chlapov, lebo tam v base si k nim vytvoril citový vzťah kvôli absencii žien a asi aj kvôli tomu, že si to robili medzi sebou. Lebo proste chlap sa potrebuje aj sexuálne uspokojiť. A ak nemá inú možnosť, tak čo urobí? Niektorí z nich volia túto cestu a môže ich to až takto ovplyvniť

Cliattsi

No ja sa niekedy čudujem nad tým, prečo sa napr. vy ženy bozkávate a my muži nie. myslím si že je to vecou kultúry. A kultúra je aj o ovplyvňovaní iných ľudí. Predpokladám, že sa ti páčia dievčatá, že to máš aj rada, že sa ťa dotýkajú, ale vo svojej podstate si myslím, že nadviažeš skutočný "biologický " vzťah práve s chlapcom. Ja si myslím, a potvrdzuje to myslím aj dosť vedcov, že my ľudia nie sme jednoznačne vymedzení na HOMO- a Hetrero- sexuálov, ale je medzi týmito dvomi polaritami , ktoré v skutočnosti zrejme ani neexistujú (podľa mňa) a je celkom normálne, ak sa ti páči žena a ťa aj priťahuje. Ja napr. som na ženy, ale zaujmú môj pohľad aj určití muži. Sexuálne ma vzrušujú ženy, ale stalo sa mi to v ojedinelých prípadoch za život aj pri mužoch. Takže som homosexuál? Môj osobný názor na tých mužov čo sú na ženy je ten, že síce sme na ženy, ale myslím si, že je veľa mužov, ktorí sa radi aj pozrú na iného muža, ale už len to, že táto spoločnosť je taká "predsudková" a "naoko silno kresťanská" v nás zakorenila túto predstavu, že buď budem na ženy, alebo na chlapov.
Pripustime, že gén homosexuality neexistuje. Ja si osobne myslím, že my ľudia sme priťahovaní inými ľuďmi a je jedno, či sú to muži, alebo ženy. Ale proste podľa prirodzeného genetického programu pritiahne náš pohľad práve to opačné pohlavie
Inak čokoľvek som tu opísal, tak to bolo určené pre tých, ktorí by mali byť HETEROsexuáli. Nechcem to príliš rozvádzať, ale myslím si, že existujú aj lesby aj gayovia a veľa môže ovplyvniť aj spoločenská situácia okolo daného človeka. Ja som mal napr. tú možnosť stretnúť človeka, ktorý bol dlho vo väzbe. Ako inak s mužmi. Dovtedy bol na ženy, aj miloval sa so svojou ženou, ale keď ho pustili, už bol len na chlapov, lebo tam v base si k nim vytvoril citový vzťah kvôli absencii žien a asi aj kvôli tomu, že si to robili medzi sebou. Lebo proste chlap sa potrebuje aj sexuálne uspokojiť. A ak nemá inú možnosť, tak čo urobí? Niektorí z nich volia túto cestu a môže ich to až takto ovplyvniť

čistá láska

Nie si lesba. Si len zmätená - a to dosť, keď už uvažuješ nad tým, že by bolo lepšie byť lesbou, nájsť si ženu a byť s ňou šťastná. A to len pre to, lebo tvoje kamarátky sú lesby. Si tak ľahko ovplyvniteľná.

Myslím, že ani tvoje kamarátky, ktoré o sebe hovoria, že sú lesby, lesby nie sú. Neviem, či to nie je medzi teenagermi aj vecou módy či imidžu. Byť inou, skúsiť niečo iné - ako napríklad chodiť s dievčaťom namiesto s chlapcom. Lebo taký rapídny nárast homosexuality u mladých nie je prirodzený, ale umelý, vyvolaný napríklad kopírovaním vzorov takého správania u nejakého idolu. Ten "idol" sa prezentuje, aké je to byť lesbou/gayom super a jeho obdivovatelia už chcú byť ako on. Toto však nie je hra, ale zahrávanie sa so svojím vlastným šťastím.

Žiadna žena nemôže byť šťastná so ženou, tak ako aj žiadny muž v spolužití s mužom. Šťastie a naplnenie nachádzajú muži a ženy, keď sa navzájom dopĺňajú. Žena nemôže doplniť ženu ani muž muža. Netušíš, akým utrpením prechádzajú skutočne homosexuálne cítiaci ľudia. Pociťujú, že sú iní ako ostatní a nechcú byť takými. Skôr sa skrývajú, ako tým chvália. A aj keď im povedia, že je to normálne, hlboko v srdci cítia, že to nie je v poriadku. Žijú v rozpore so sebou samým. Toto by si naozaj chcela?

Ty si heterosexuálna a vidíš v tom problém. Nemáš žiaden problém. Tvoje kamarátky "lesby" však problém majú. Minimálne v tom, že každým nečistým vzťahom so ženou si ubližujú a zraňujú svoju ženskosť a poslanie, ktoré je hlboko vpísané do ich duší - byť ženou a matkou. To, že ich môžu vzrušovať ženy automaticky neznamená, že sú lesby. Najmä, ak si toto vzrušenie privolávajú pozeraním nevhodných scén so sexuálnym podtextom. Je to sexuálna žiadostivosť, s ktorou musí každý človek bojovať, ovládať ju a nie ju podporovať. Ak také veci pozerajú kamarátky častejšie, ľahko sa môže stať, že si začnú o sebe myslieť, že sú lesby.

Netráp sa pre to. Ak ťa spoločnosť týchto dievčat takto zneisťuje, nájdi si iné kamarátky mimo triedy či školy, ktoré riešia skôr záľuby a iné veci, ako sledovanie lesieb na youtube.

PS: Zatiaľ vedci neobjavili existenciu žiadneho homosexuálneho génu, nikto sa teda nerodí ako homosexuál. Príťažlivosť k rovnakému pohlaviu vzniká v dôsledku vplyvov po narodení a je odchýlkou, nie normalitou.

mam56

Každý to berie len z toho hľadiska, že keď sa rozvedie, tak si treba nájsť ďalšieho partnera, ale kto má druhú ženu, tak na druhom svete to nebude mať ľahké. A prečo by som to nemal chcieť mať ľahké? Však nie som totálny debil. Najprv mali byť rozvody povolené a zrazu nie. Nie, nemožno sa nikdy rozviesť, je to na celý život a ak nie, tak see you in Hell. Tomu verím a som o tom hlboko presvedčený.
Inak povedané, fatálnu chybu môže človek spraviť len raz:-)