biorezonancia - alergie

Príspevok v téme: biorezonancia - alergie
alerg

ja by som potreboval vediet, ci sa na biorezonancii ukaze aj alergia na danu potravinu. lebo ved ked mam na nejaku potravinu alergiu, tak som na nu urcite aj intolerantny nie? biorezonancia mi totiz nepotvrdila intoleranciu, ale ja si myslim, ze alergia tam je, lebo na nieco zle reagujem... ako zistim co mi robi tazkosti ked biorezonancia nepomohla? vdaka.

Kýčera

Tak kde si to bol - názov centra? A tie reakcie aké máš? Nemám žiadne relevantné informácie a hoci sa Ti snažím pomôcť, bez toho, aby si mi ich poskytol, sa nepohnem. Sú rôzne druhy biorezonancie... Ako Ti to merali - cez dlaň, počítač a za prítomnosti mlieka? Pri tom mlieku sa zamerali na kazeín aj laktózu? Si alergik? Aké máš zdravotné problémy?

alerg

velmi pekne dakujem vopred!
mam podozrenie na kravske mlieko. ale pri biorezonancii mi vyslo mlieko v poriadku. mam urcite aj na nieco ine este alergie, ale ako hovorim, neviem na to prist ze co mi robi zle..
biorezonancia neviem, ako ju mam popisat, existuje viacero sposobov? bol to taky pristroj a s tym mi to merali.

Kýčera

Alerg, na akej biorezonancii si to bol? Popíš mi to konkrétnejšie a tiež to, aké potraviny podozrievaš z alergií a ako sa prejavujú. Je rozdiel medzi alergiou a intoleranciou! Daj čo najviac info, keď si nájdem čas, odpoviem Ti.