strie na tele...

ema

Tiež máme v rodine tento problém. Natierali sme postihnute miesta a stav bol stále rovnaky. Od strvtku, dnes stvrty den natierame emulziou z lekarne a pokozka sa zacina upokojovat, strie zacinaju blednut a netvoria sa dalsie. Odporúcam vyskusat
EXCIPIAL U LIPOLOTIO, 200 ml stoji okolo 160,- Sk. Ak vyskusate, napiste, ako sa Vam osvedcil.

žabka1

nepotesim Ta, strie ostanu raz a navzdy na tele. Kym su cerstve, su cervene az fialove, potom casom uplne zbeleju, ale budu tam. Nepomozu ziadne pripravky (vyskusala som ich spustu a aj dost drahych pri mojom prvom tehotenstve). Je to geneticky dane, aku mas elasticitu koze. (ja som v tehu pribrala len 7 kg a aj tak mam brucho samu striu -podedila som to po otcovej mame, ale dnes su uz ceeeelkom biele)

nia15

Ahojte...mam taky problem-na bokoch mam take cervene pasiky-popraskane zilky...nevedeli by ste mi niekto poradit co s nimi???
Dakujem

nikuska21

samotqa: vies ma 15 rokov a ideme na dovolenku a vazne to dost zle vyera..neviem..skusim nieco kupit v lekarni alebo nieco od koznej...lekarka ho chce poslat na endokrinologiu

samotqa

kym su ece cervene... kremovat olejovat... aby sa zvlacnila pokozka, aby sa povolil tah v pokozke... nefiem... su nejake kremy na jazvy... lebo strie su istym druhom jaziev... podla mna... ale ja strie mam... nic s nimi nerobim... lebo si aj tak myslim, ze to nema vyznam :) strii sa nezbavis... mozes ich troska potlacit, korigovat... ale uplne nezmiznu...

nikuska21

vikina: ahoj..dakujem,ale jemu tie kremy vobec nepomahaju...u nho su ine ako ked som ich mala ja...neviem co s tym mame urobit