CO DALEJ ? NEVIEM

Príspevok v téme: CO DALEJ ? NEVIEM
laris

ahojte .mam 30 ,ale nevyzeram na to ,atraktivna brunetka, :) chcem napisat moje utrapy . lebo neviem kam to vykricat .....bude to dlhe ,,ale potrebujem sa vyrozpravat .... vydala som som sa ako 23 rocna . v 24 som porodila dieta . .. zobrala som si za muza cloveka ,ktore som velmi lubila ,len on mal divnu povahu ,len som to prehliadala .. ako sa povie ,zalubeny clovek ,je sprosty clovek ! ..... po svatbe sme mali riesit byt ,ale neriesil sa ,manzel si ma nastahoval k rodicom do bytu ,z lasky k nemu som na to pristala , sluboval ,ze byt si nejako zadovazime , presli 3 roky a nic sa nedialo .,a ja som ticho trpela u jeho rodicov , nie su to zly ludia ,,ale proste ,mladi ludia maju byvat sami a sami sa starat , a nie vysiet rodicom na krku ,, velmi som tuzila mat byt ,,a zis spolu sami , bez toho aby nam niekto dychal na krk ,bez sukromia nicoho .. ja sukromie milujem ! po 3 rokoch mi skoncila materska .. tak som zacala pracovat ,,a dostavala som aj nejake korunky navyse,tak som za mesiac mala celkom pekne peniazky ,, dupla som nohou a povedala ,ze idem do podnajmu ci chce ,alebo nechce , velmi sme sa povadili ,! uz po 3 rokoch zitia snim mi zacalo dochazdat ze je sebec ktory mysli na vlastne blaho ,, a seba .a nie na svoju rodinu , nasla som si podnajom a zacali sme zit sami , konecne som bola stastna prestastna ,,, vlastne byvanie ,svoj nabytok ,vsetko zariadene tak ako ja chcem .. zacala sa era blaha ... celkom dobre som zarabala ... platila si podnajom , kupila som si co som chcela ,,(nie drahe ) ale proste bola som statsna ,aj ked s muzom ku ktoremu moje city pomaly chladli . on mi v nicom nepomahal ,za rok mi neprispel na najom ani centom ,,, nabytok som zariadila za svoje .. on je clovek ktory a snazi podnikat aj podnika .. a ma neskutocne hroznu povahu . musi mat pravdu aj ked trepe hovadiny ! clovek by z neho zosalel a ja uz sa zacinam k tomu priblizovat ..no po roku sme sa museli vystahovat , tak som nasla vacsi ,krajsi . a bola som spokojna ,....... no a dnes ? po 3 rokoch byvania ,nam hrozi vystahovanie ! lebo byt sa predava a ja nemam na byt 70 000 eur ! moj muz ma kopec dlzob , a za nase manzelstvo ma stihol namocit do 3 poziciek na moje krky ! lebo ma uprosil ! sme spolu 8 rokov a ja uz meliem s posledneho ,ten clovek ma nici ! mam na krku pozicky , dieta , ochvilu bez bytu ! a nemozem od toho cloveka odist , nejde to ! neda sa to ,som ako v pasci .. ! pytate sa preco ? lebo som za neho vydata , lebo mame spolu dieta ,ktore lubi . lebo mam na krku 3 pozicky,ktore ak by som ho poslala ,tak by z trucu prestal platit ... lebo ak by som ho opustila zostala by som sama ,s dietatom ,bez bytu ,bez pomoci jeho mami ktora mi dava pozor na dieta ked som v praci , tym padom bez penazi .. a 3 pozickami na krku !!! ja naozaj neviem co mam robit ! som nestatsna ,toho cloveka nemilujem ,lebo sa nedokaze postarat o rodinu ... lebo je to psychicky tyran ,ktoreho ked opustim tak mi to nedaruje a uplne ma znici ! ako povedal aj sam ,ze ked ho opustim ,tak zazijem peklo ,ze ma psychicky znici ! ... podotknem ,ze som zena ktora sa o seba stara ... a naozaj nemam nudzu o pohlady chlapov .. ale moj problem ,je ze neviem byt vychcana a vypocitava ... vzdy sa snazim byt charakterna a dobra ... slusne vychovana ... ale to je ten problem ,ze a dneska uz nenosi ,,,a cim vacsia vychcana stetka .tak tym s a ma lepsie ....