Velmi silna menstruacia

siima

Dobrý den ..... jha som sima som ešte len decko mám 12 rokof ae ušh mám menzes,,, píšem sem preto bo chcem aby ste mi poradili a pomohli wopred dííky moc...nono moj problem jhe thaqý istý ako skoro každy... wjete jha som mala dost KRÁMY ašh w jÚli ae nexápem prečo som asik o TÝŽDEN skor dostala jhe to normálne??a pri tom thaqéé silné su!!!mamina mi hocijako pomáha ae nič nezaberá....:-(

July

aandrejkaa tak to mas ozaj super. Ja sa vytrapim kazdy mesiac.Ale na tom podnebi nieco bude.. Ked som mimo Slovenska, alebo aspon niekde na mieste kde je ina klima, nejakym zazrakom mi to na ten cas prejde.

aandrejkaa

menštruáciu mám od 11 a vždy som ju mávala silnú, bolestivú, sprievádzali ju aj hnačka a zvracanie.... v prvých rokoch som často zostávala doma - v posteli, pospala som si a bolo.... dajako sa mi to upravilo... v 19 som bola v Anglicku - a neviem, či tým podnebím,ale zoslabila sa mi menštruácia a aj bolesti už nie sú to čo bývalo (okrem toho mi zmizol ekzém a iné alergie) a teraz už len tak sem tam - raz za pol roka, ma bolí brucho pri menštruácii... ale zvykla som si tak 3-4 dni pred menštruáciou brať ascorutin a všetko je ok :) vždy mi končila menštruácia hnedým výtokom a tak sa mi natiahla aj na 10 - 14 dní.... teraz mám tak 6-7 dní

mia

Ahoj RNG.Mne si odporúčal na neplodnost a problematickú menštruáciu prír.produkty -Dong Quai a Wild Yam. Dong Quai som začala užívat až teraz,pretože som dobrala lieky Clostylbegit,ktoré mi odporúčila moja gynekologička.Preto by som sa ta chcela opýtat,ako dlho ich mam brat a či mám užívat spolu s ním aj Wild Yam.Dakujem.....

July

anonymka333/ No holka v tvojom veku ani moc nie. Ale ja to doverne poznam. Teraz mam 22 ale take problemy mam od 12 tich. A skutocne jedine co mi pomahalo bolo lahnut si do postele prelezat v nej spolu s flasou horucej vody na bruchu prve 2 dni.
Tiez mi pomaha ked mam tyzden pred mestruaciou malu dietu. Vylucim zo stravy kofein, nedam asi ani pohar vinka,a tiez presladene veci. Je dolezite vylucit aj mlieko a mliecne vyrobky na ten cas... pretoze stiepi horcik, ktory prave vtedy potrebujes kedze zmiernuje krce. Pocas menstruacie si doplnam horcik mineralkami. Napriklad Magneziou. A tiez pomoze ked ti niekto do tej postele prinesie salku matoveho caju mierne osladeneho.
tak to su moje "babske recepty" Verim, ze ti nieco pomoze.

anonymka333

Prosím wás poradťe mi...Mám strašne silnú menštruáciu a ja už to newydržím mám silné bolesti wždycky pretečiem....:( poradte mi...:( mám 13 rokow.je to normalne?:(

RNG

na prisilnu menstruaciu casto pomozu potravinove doplnky upravujuce hormonalne hladiny.
Yam(mexicky divoky, dioscorea vilosa)2x1 gram
Pupalkovy olej 3x2 gramy(alebo borakovy 3x1 gram)
Damiana 2x500 mg,
Dong Quai 2x500 mg

suri

Ja som mala strašne silný keď som mala Danu. Nemáš ju tiež?? Teraz beriem Belaru tabletky a je to naopak , takmer žiadna kru. Ale pri sylnej mi pomáhal bežne dostupný askorutin, ale účinok je až na 4-6 deň, takže ho ber skôr, ale nepreháňaj. Zhusťuje to kru tak aby si nedopadla zle. Stojí okolo 50 sk