Nehorazna bolest v podbrusku

Príspevok v téme: Nehorazna bolest v podbrusku
elinkas.

O tretej ráno som sa zobudila na nehroaznu bolest v podbrusku. Skrucala som sa na posteli od tolkej bolesti. Netusim co to mohlo byt. Beriem LUNETYL kvoli tomu, aby som mala pravidelnu menstruaciu. Mam 23 rokov a poslednu menstruaciu som mala cca pred tyzdnom. Na gynekologickych preventivkach mi vzdy gynekologicka objavi sonom cysty, ktore vsak samovolne praskaju..ani o tom neviem..Ale bolest na ktoru som sa prebudila vcera bola naozaj neskutocna a nikdy som nic podobne nezazila. Co to mohlo byt? Ledva som vstala z postele a vzala si tabeltku Aulin. Ked som sa postavila, mala som zavrat tmu pred ocami, a piskalo mi v usiach. Prislo mi na odpadnutie, no potom som si lahla, preslo to no dostala som zimnicu. Asi po hodine zaucinkovala tabletka bolest ustupila a ja som zaspala. Teraz je to uz v pohode, sem tam len pocitim pihnutie, ale inak je too v norme. Preco taka bolest? Myslite ze je potrebne navstivit gynekolga? Nemam momentalne cas, najskor ho budem amt az v piatok..

elinkas.

A ako bude prebiehat vysetrenie u gynekologa? Kedze pohlavne nezijem, kazde vysetrenie - so zrkadielkom ma boli a je mi to neprijemne. Ked si predstavim ze mi bude robit sono z vnutra tak radsej tam ani nejdem..
Pockam co bude do piatka..dufam ze sa to nezhorsi nijakym sposobom a ani len nezopakuje..