Syndróm polycystických vaječníkov

Príspevok v téme: Syndróm polycystických vaječníkov
Majka 30

Dobrý večer.
Chcela by som začať tím ze Vám najprv objasním svoju diagnózu skratka je to po anglicky PCOS, diagnózu mi našli na Slovensku, inak žijem v anglicku tu to majú nejaký spomalený systém ale prejdem k veci hodnota môjho mužskeho hormónu je vyššia než by mala byt, mala som cystu na pravom vaječníku ale dr mi povedal ze tam nič nevidí, problémy som mala hrozne bolestivú menštruáciu ktorú som nikdy nemala pravidelnú ale v poslednej dobe mi chodila po 40-50 dňoch, vela krvi, unavená vždy začala som brat olej z pupalky dvojročnej hormóny sa upravili aj menzes chodí uz tak ako by aj mal 32 dni, ani bolesti uz nemám take aké som mávala čomu sa teším bo som dakedy ani chodiť nemohla, lenže problém je v Tom ze sa snažím otehotnieť a nič sa nedeje uz 1rok sa snažíme, ja viem ze je to aj o psychike ale sa chcem len spýtať ze co by mi pomohlo. Vopred Dakujem za odpoved.xx

RNG

PCO je najma pri prebytku estrogenov, tj toto treba napravit branim yamu, progesteronovym kremom a DIM.(200 mg) Cysty odstrania silne entericke enzymy, ako entericky pokryty pancreatin(davka 2 x 6 gramov ekvivalent) a serrpapeptaza.(3 x 120 000 SPU)

Majka 30

Dakujem veľmi pekne trosku som zmätená o Tom Diosgenin 200mg som čítala o Tom ze naše telo si to nevie premeniť na estrogén takze sa asi domnievam ze to budem musieť brat v tabletkách? Dá sa to kúpiť mimovoľne alebo musím ísť k Dr? A ten adaptogen pre ženy je ich tam vela ale iba tento mam brat co ste napísali tu angeliku čínsku? Dakujem

Majka 30

Dakujem veľmi pekne trosku som zmätená o Tom Diosgenin 200mg som čítala o Tom ze naše telo si to nevie premeniť na estrogén takze sa asi domnievam ze to budem musieť brat v tabletkách? Dá sa to kúpiť mimovoľne alebo musím ísť k Dr? A ten adaptogen pre ženy je ich tam vela ale iba tento mam brat co ste napísali tu angeliku čínsku? Dakujem