Reklamacia zubov

Príspevok v téme: Reklamacia zubov
Haluzatko

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci sa daju reklamovat plomby, plnenie kanalikov atd. Moj problem je totiz taky, ze uz druhy krat mi na pohotovosti povedali, ked som tam prisla s ukrutnou bolestou, ze zub bol zle lieceny a pod plombou je kaz a ten zautocil na nervy. To je jedna vec, ze plomba musela ist von, potom plnenie kanalikov ma vyjde u mojej zubarky okolo 50 eur, plus predpokladam, ze este nejake liecive vlozky a dalsia plomba. Je to zub robeny zaciatkom roka a opakovane zanho mam platit?

Dalsi zub mam, lieceny od roku 2011, bol tam zapal kanalikov a aj po aplikacii liecivych vloziek, stale po case prepukol, raz mi ho dokonca uz aj zaplombovala a vyplnila kanaliky, ale zbytocne, vytvoril sa mi hnisavy vacok. Platila som za to okolo 70 eur, potom to islo von. Zase vseljake druhy liecivych vloziek a pred letom uznala, ze zub je ok, mozme vyplnit kanaliky, dokonca som si ho dala vybielit, lebo krv mi ho zafarbila. Dokopy nieco menej ako 100 eur. Je december a ja mam nad zubom hnisavy vacok, ktory zacina boliet a zub je mierne chyteny do cervena. Viete mi poradit co s tym? Ja dookola platim, za tie iste veci nehorazne sumy.