PRODUKT - Zdravé kĺby - slovenský recept

Príspevok v téme: PRODUKT - Zdravé kĺby - slovenský recept
Islandoflife.sk

Túžite mať zdravé kĺby a radosť z pohybu v každom veku?
Túžite mať zdravú a pevnejšiu pkožku a nechty a predĺžiť si mladosť?
Poznáte niekoho vo vašom okolí čo má ťažkosti s pohybom, s medzistavcovými platničkami, bolesti chrbtice, krížov, kolien, bedrového kĺbu, následky po zraneniach?
Máte dokonca aj vy osobnú skúsenosť s takýmito ťažkosťami?

Pri dnešnom životnom štýle má stále viac ľudí problémy s kĺbami, chrbticou a pohybovým systémom, nevynímajúc deti a mladých ľudí. Podobne je to aj s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov. Jedna z hlavných príčin je prirodzená strata kolgénu a nedodstatočná starostlivosť o kĺby a výživa kĺbov a chrupaviek. Kolagén má pozitívny vplyv na stav kĺbov, vlasov a nechtov.Problémom je aj malá informovanosť verejnosti a nedostatočné pochopenie súvislostí. Ďalšia príčina je tiež málo pohybu alebo naopak veľké fyzické zaťaženie športovcov a ľudí v rôznych zamestnaniach. Ďalšia skupina sú aj zranenia . Následky sú bohužiaľ alarmujúce a často nezvratné. Podobne je to aj s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov, ktoré je často ovplyvnená trendovými a estetickými zásahmi.

O tom ako funguje kolagén sme písali v článku ( link: www.modrykonik-pro.sk )

Čo teda môžeme robiť aby sme kĺbom dodali ich niekdajšiu silu a pružnosť ?
Odpoveďou je samozrejme udržovanie pohybového aparátu v stave, pre ktorý bol stvorený. Pohybovať sa. Je však možné, že poškodenie bolo už tak veľké a rozsiahle (či už nezdravým životným štýlom, alebo zranením), že pohyb samotný je obtiažny, až bolí. V tomto stave by sme nemali váhať ani sekundu, zmeniť jedálníček a začať sa zaujímať o kĺbovú výživu a jej príjem do tela. Tradičná medicína nám ponúka rôzne riešenia, no nie každý je fanúšikom operácií a výmeny kĺbov. Aj po tých treba dbať na silu kostí a ich dostatočné zásobenie aktívnymi látkami, nakoľko bolesť kĺbov môže byť aj fantómova, keď vymenený aparát nepodporuje dostatočne silný základ. Ako na to, Vám poradíme po zaregistrovaní sa do našej akadémie ( link : www.islandoflife.sk )

Medzičasom ponúkame naše osobné riešenie, produkt, ktorý sme vyvinuli ako komplex na kĺby v spolupráci s domácimi a zahraničnými lekármi - Joint Forte.
Joint Forte je výborným riešením na tento globálny problém a ideálna výživa na kĺby. Je ideálny doplnok stravy v tabletách / nie kolagén v prášku / s unikátnym vylepšeným cieleným zložením ako komplexná výživa kĺbov a chrupaviek, šliach a väzív, pre zdravú a pevnú pokožku, pre zdravé a pevné nechty a vlasy, pre udržanie a zlepšenie kvality života. Je určený pre každého od ranného veku ako prevencia na správny vývoj a funkciu kĺbov alebo ako pomoc pri rôznych pohybových ťažkostiach, pre športovcov a fyzicky pracujúcich ľudí.
pomáha obnoviť poškodené kĺbne chrupavky, šľachy, väzivá, platničky
pomáha pri liečbe degeneratívnych kĺbnych ochorení a osteoartritídy
zmierňuje bolesti a zlepšuje funkciu kĺbov, pôsobí protizápalovo, zlepšuje hybnosť
u mladých ľudí pomáha správnemu vývoju kĺbov
pôsobí protizápalovo a preventívne chráni chrupavku pred jej opotrebením
zlepšuje kvalitu pokožky,nechtov a vlasov a pomáha ich regenerácii
Účel prípravku Joint Forte:
Prípravok obsahuje unikátny komplex JOINT Forte / výživa na kĺby /so špeciálne vyvinutým zložením ôsmych synergicky pôsobiacich látok pre maximálnu účinnosť s vitamínom C. Je tonajkomplexnejšia výživa kĺbov a chrupaviek a pôsobí vo všetkých kĺboch – kolenných, bedrových, kĺboch rúk a chrbtice. Tým, že má vysokú vstrebateľnosť účinných látok, dopĺňa do celého tela potrebný kolagén a napomáha jeho tvorbe. Okrem zlepšenia kvality pohybového aparátu aj výrazne pomáha spevňovať a omladzovať pokožku, ktorej dôležitou súčasťou je práve kolagén. To isté platí pre nechty a vlasy.
Preto by JOINT Forte nemal chýbať v ponuke fitness centier, športových klubov, rehabilitačných centier, kozmetických salónov, vlasových a nechtových štúdií. Jednoducho je pre každého, komu záleží na zdraví a kráse ako súčasť každodennej výživy.

Pre koho je určený:
osoby trpiace artrózou, bolesťami kĺbov, opuchmi kĺbov
ľudí v strednom a vyššom veku ako prevencia a cielená starostlivosť o správne fungovanie všetkých kĺbov
mladších ľudí ako forma starostlivosti o kĺby a celý pohybový aparát a jeho správny vývoj
rekreačných športovcov, vrcholových športovcov - dopĺňa kolagén na koleno, kolagén na platničky, kolagén na bedrový kĺb a ďalšie kĺby
osoby s nadváhou a veľkým alebo zvýšeným zaťažením kĺbov/ ťažká fyzická práca, šport/
osoby po operáciách kĺbov, po rôznych zraneniach na zlepšenie regenerácie
pre komlexnú starostlivosť o pokožku, nechty a vlasy - dopĺňa kolagén na tvár znútra
Benefity:
Komplexné zloženie 8 účinných látok pre optimálny vývoj pohybového aparátu vovyváženom pomere - je to ideálna výživa kĺbov.
Garantované množstvo účinných látok. "Kolagén cena" - to každého iste zaujíma - u tohto produktu kvalita vysoko prevyšuje cenu.
Originálne spojenie prírodných látok s overenými technológiami - JOINT Forte obsahuje nielen účinné látky klinicky overené obsiahnuté napr. v monokompozitných liekoch (Chondroitín sulfát a Glucozamín sulfát), ale i kolagén typov I. a II., MSM a extrakt Boswelia serrata.
Obsahuje i Vitamín C v doporučenej dennej dávke.
Ľahko prehĺtateľné tablety malej veľkosti s variabilným dávkováním pre preventívne užívanie i pre vysokú záťaž športovcov a osôb trpiacich pohybovými ťažkosťami, zvýšená vstrebateľnosť účinných látok vďaka Tetrahydropiperínu (extrakt z čierneho korenia).
Zloženie konzultované a testované v spolupráci s lekármi.

Dugos

Som pravidelným užívateľom tohto výborného produktu. Dlhé roky mám problém s kolenom pretože som mal rozdrvenú chrupavku na vonkajšej strane pravého kolena. Kvôli tomu som mal obmedzený pohyb a kríval, pričom mal aj bolesti. Keď sme dostali informáciu od firmy Island of Life o novom produkte na kĺby hneď sme si ho objednali, pretože sme dlhodobí zákazníci tejto firmy a dôverujeme kvalite produktov. Boli sme plní očakávania či tento produkt naozaj pomôže tak ako bol propagovaný. Musím povedať, že sme boli viac prekvapení ako sme očakávali , pretože asi po dvoch som začal rovnejšie chodiť a bolesti výrazne ustúpili. Teraz po niekoľkých mesiaci pravidelnej konzumácie 4 tabliet denne sa mi stav jeho ešte viac zlepšil a chodím normálne a bez bolestí. Okrem toho mi prestalo praskať v zápästí a ramenách a ráno keď vstávam z postele moja chrbtica je pružná a ohybnejšia.Je to naozaj malý zázrak. Ďakujeme.

Helus

CHystam si kupit klbovu vyzivu,tak sa po nom popozeram.Je pre mna ako vysity.Som pred artroskopiou kolena,budem potrebovat dobru vyzivu.