Máte prekyslený organizmus? Je načase zmeniť stravovanie!

Táto diskusia patrí k článku: Máte prekyslený organizmus? Je načase zmeniť stravovanie!
Máte prekyslený organizmus? Je načase zmeniť stravovanie!

Ak dôjde k prekysleniu organizmu, určite je za tým nesprávna strava a rýchle jedenie - nesprávne pohryzené a spracované jedlo. Častou príčinou sú aj diéty, najmä jednostranné. Veľmi ľahko a rýchlo podľahneme novým diétnym trendom, z ktorých sa mnohé po čase ukážu ako neúčinné, odborne nepodložené. Nezabúdajme, že tak, ako môže byť strava našim liekom, môžem byť aj jedom.

Fraw

ja na upravu pH svojho tela uzivam doplnky od protopanu pH balance a pomahaju aj s ekzemami na rychlejsie odstranenie

el paso

prekyslenie neexistuje, telo si udržuje pH v určitých rozmedziach a výkyv z toho by znamenal smrť v krátkom čase
blbosti o prekyslení sú pre ľudí čo nemajúa ani šajnu o ľudskom tele

jana248

Fatra je druh mineralnej vody,bezne dostupna v obchodnych retazcoch,hlavne v Coop jednote,ale ak mozem odporucit,vhodnou alternativou je aj Sulinka.

Silvinka_Sil

Ja milujem Fatru!! Podla mna je uplne idealna aj ako prevencia proti zaludocnym problemom. Prekyslenie ako take neexistuje, resp konkretna deficicia nie je stanovena, takze vlastne len vieme, ze ide o nejaky nekomfort, problemy zo zaludkom, travenim a pod. Ja som zastancom prirodzenych rieseni. Radsej si dam Fatru ako chodit po lekarnach a pchat sa liekmi