Darček pre otca

Príspevok v téme: Darček pre otca
14_aKK

Chcela by som poradiť alý darček dať na Vianoce otcovi. Mám 17 a otec 40. Ale vnútri sa cíti tak na 20 :D nečíta knihy, nepije, nefajčí a nemá ani nejaké záľuby lebo väčšinu času je v práci tak je pre mňa dosť zložité vybrať mu darček kedže ani nie je nejak na materiálne veci lebo keď niečo chce tak si to kúpi.. Poradíte mi? Ďakujem za slušné odpovede. :)

diia

dakujem dievcata. presne take nieco aj mna napadlo, len som si nebola ista, ci to je vhodne ako darcek a este k 50-tke. no je pravda, ze moj otecko je sialeny typ cloveka, on sa da nahovorit na kade co :D :D idem pozriet tu stranku dratha a snad tam nieco vyberieme spolu so surodencami :)

dratha87

aj ja by som navrhovala nejaky zazitkovy darcek. skus pozriet stranku adrop.sk, oni tam maju tzv. darcekoveho sprievodcu, ktory ti pomoze vybrat idealny darcek pre tvojho otca. vyberies si v ktorom kraji by sa zazitok odohravat, nasledne vyberies aky tvoj otec je, ci je drsniak, gentleman, gurman, sportovec, pohodar alebo pirat ciest. poslednu otazku, ktoru ti tam sprievodca polozi je, kolko chces € investovat. ked toto vsetko vyplnis, tak ti nasledne vypluje vsetky zazitky, ktore sa na neho hodia. vyskusaj, mozno ti to pomoze.

Klara154

Dia ak hladate nezabudnutelny darcek, tak jednoznacne treba vybrat nejaky zazitok. Co tak napriklad vyhliadkovy let alebo len balonom??

diia

ahojte, potrebujem od vas radu. moj tatko bude mat zachvilu 50 rokov a chceme mu darovat nejaky nezabudnutelny darcek. len ako premyslame, tak vobec nevieme co mu kupit, predsa len ide uz o starsieho cloveka. co ste vy darovali svojim rodicom na taketo vyrocie?