Ako objednat vibrator tajne

Príspevok v téme: Ako objednat vibrator tajne
vesela01

Ahojte, potrebujem pomoc. Chcem si objednat vibrator zo sex shopu. Problem je v tom ze mam 14 rokov a byvam teda s rodicmi. Dalo by sa to spravit nejak tak aby sa to rodicia nedozvedeli? Aby tam nebolo napisane ze je tam vibrator alebo aby mi nenasli listok v schranke. Nesmu sa to rodicia dozvediet.

Dakujem.

ninaw

ked chces vibrator tajne, tak si ho objednaj cez superlove a pride ti to pekne zabalene tajne ako kniha z kniznice proste diskretne a pohodka

TimotejPalus

Ahoj volam sa Timotej Palus mam 17 rokov a vybrator som si vyrobil. Stači drievko a kondom a nejaky nozik. Drievko si upilujes do tvaru penisu potom ho jemne obrusis a navlecies kondom. Doporucujem ti prve si aspon 1 prstom roztiahnut dupua potom dat do vnutra podomacky vyrobeny penis. keby chces nejaku radu napis mi na fb Timotej Paluš.

hbo2

No ved na to ti vola aby ste sa v takom pripade mohli dohodnut ze kde a kedy to prevezmes. Mu napriklad povies ze bud nech teda pride na adresu tvojej skoly alebo nech pride ku tvojmu bydlisku az o danej hodine ked ti skola skonci. On sa uz podla toho zariadi a ti povie ci pride tam alebo tam vtedy a vtedy.

Vesela1

Takze to mam objednat cez kuriera? A co ked mi zavola a budem v skole? A bude mi volat? Fakt sa to nesmu dozvediet rodicia.

weee2

Balicky zo sex shopov su diskretne, nepriehladne, nie su na nich ziadne obrazky ani napisy a nie je ani viditelny skutocny odosielatel ale len nejaka neznama firma. Balicek si mozes dat poslat na dobierku kurierom do vlastnych ruk. Pri nakupe cez net uvedies svoje cislo na mobil na ktore ti kurier hodinu pred odovzdanim zasielky zavola, ci si zastihnutelna. Vtedy mu mozes aj povedat nech pride napriklad par ulic inam nez je uvedena adresa dorucenia, napriklad k nejakej restike. Niekedy si moze kurier pytat obciansky preukaz na identifikaciu, ale pokial ide o dobierku tak ju logicky asi nema zaujem platit ina osoba nez ta ktora si ju objednala, takze mu len zaplatis a podpises papier o prevzati zasielky. Keby nahodou obciansky chcel, tak mu proste povedz ze ho nemas, kurier sa chce tej zasielky akurat zbavit a mat pokoj takze ti ho da.:)