Pedofilie/Pedofilové

Lolinka

Štatistiky nečítam, ale čítala som jeden príbeh, ktorý písal pedofil, ktorý sa zaľúbil do kamarátky svojej dcéry, malého dievčatka. No nakoľko bol dostatočne inteligentný, sám napísal, že to vždy zostane len v jeho snoch a nikdy sa o nič nepokúsi. Pedofília sa určite nikdy nedostane na úroveň homosexuality, pri homosexualite sú dvaja dospelí jedinci, ktorí spolu žijú, obom to vyhovuje a nikomu neubližujú. A čo ty chceš ako pedofil, zobrať nejaké malé dievčatko či chlapčeka od rodičov, žiť s ním a zneužívať ho? Ako Marc Dutroux? Toto sa nikdy nedá zlegalizovať. Ostať pri fantáziách. Nájdi si dospelú ženu, ktorá vyzerá ako malé dievča, nájdu sa aj také.

0vecka

asi to ze to maju tazke a ze je chore ze sa k nim spolocnost stavia ako sa da podomnou docitat... Podla mna sa casom dostane, co sa tolerancie tyka na uroven homosexuality....

Som zvedavy ci sa tito krikluni podomnou niekedy snazili prejst statistiky a vobec sa dozvediet o tom co vlastne taky clovek robi...

Lolinka

Ono vacsina pedofilov tuto uchylku nikdy neprejavi do realneho zivota, lebo sa dokazu ovladat a su dostatocne inteligentni. Ziju medzi nami a ani o nich nevieme. Nebezpecni su ti nizkointeligentni pedofili a ti, co maju k tejto uchylke este asocialnu poruchu osobnosti.

Cariboo

je mi uprimne luto ich rodiny aj ich samotnych,a vsetkych ktorych sa to tyka. oni zato nemozu a neda sa to vyliecit. ale mali by byt nejakym sposobom pod dohladom, aby sa im to nevymklo spod kontroly