Kde sa robí transplantácia pľúc a čo je Cystiká fibróza?

Táto diskusia patrí k článku: Kde sa robí transplantácia pľúc a čo je Cystiká fibróza?
Kde sa robí transplantácia pľúc a čo je Cystiká fibróza?

Prepáčte, že len tak na rýchlo, ale potreboval by som sa Vás opýtať, kde je možná transplantácia pľúc. Je to velmi súrny prípad a veľmi dlho nepočká. Ak by ste mohli mi napísať o tom všetko, čo sa len dá. Je to asi posledná možnosť a či by ste mi mohli ešte poslať všetko, čo viete o Fibróze Pľúc. Ďakujem

vitavi

Typická choroba jedákov tučných mäsových a mliečnych jedál, stužených tukov v pečive, koláčkoch a pod.

Je nutné vyradiť všetky mliečne a mäsové výrobky i vajcia i pečivové výrobky s obsahom tuku.

Zaradiť stravu založenú na zelenine, obilninách s vlákninou, troche strukovín a až po čase, keď sa telo prečistí, zaradiť málo panenského oleja , semienok a ryby.

|AnonyM|

Môj otec nato bohužiaľ zomrel :-, rok od diagnostikovania už bol napojený len na kyslík a do mesiaca zomrel. Liečil sa vo Vyšných Hágoch no nevedeli mu pomôcť.

PETO1232

mamina ma rakovinu pluc ktora jej upchava cievy v plucach ,ma zavedenu trachemo... a doktori su bezmocni udajne .transplantacia sa neda a mame len cakat .ma len55r