som nimfa?

Príspevok v téme: som nimfa?
dnes

Ahoj,Pekny podvecer,dlhsie rozmyslam ci napisat,ale uz som zufala a chcem poznat nazor nezainteresovanych...takze k veci

Zijeme spolu skoro rok,partner tvrdi,ze by som len,,,,,, som naozaj taka narocna? robi mimo domu tak,ze je 10 dni mimo ja sa ho uz neviem dockat strasne mi chyba jeho pritomnost a samozrejme aj objatie,bozk atd, ale ked konecne pride z prace dostanem skolacku pusu mozno aj objatie ak sa ja na neho zavesim a prvy vecer nic pretoze je unaveny musi sa vyspat tak ok spime druhy relaxuje treti sa mi raz povenuje stvrty spinkame lebo bolo vcera a piaty je nervozny a v ma vraj stres lebo ide zas mimo do prace no a tak preslo 5 dni co sme spolu,rano mu dam pusu objimem ho a zas cakam 10 dni,ci si ma za volno aspon raz vecer v posteli vsimne,mam ho rada,nechcem sa rozist,ale ja po nom tuzim ale,ked aj nieco naznacim len sa na mna pozrie ako ze daj pokoj,hmmm,myslite,ze to vzyadujem casto?tak ako on hovori?vraj nimfa... velmi ma to trapi,urobim doma vsetko naj ako viem,pretoze ma rad veci tip-top,navarim napeciem,vzdy som upravena,ja uz neviem...poradte,dajte tip ,ak mate...

Dnes

Anjelik uprimne sa tesim.ze ti moja Nymfa z makkym nijak vazne neublizila :-) Filip TT. Dakujem Tvoj nazor ma posunie minimalne na nejaku odbornu konzultaciu nakolko by som to rada riesila.kedze mi na nasom vztahu zalezi.Nezvyknem menit partnerov ako vcielka kvietky.Bude to mozno nejak tak ako pises.pretoze ani k synovi nema ok vztah.pre mna tiez zvlastny.mam aj ja deti.viem to posudit...Aaa samozrejme Dik za kazdy koment.

anjelik *

Veru tak, ako píšeš, Princátko. :o)

Občas je to ďaleko jednoduchšie, ako to vyzerá. Iné libido, iné nároky, možno si len z núdze cnosť...žiadna psychika. Iba horší výber v tvojom prípade. :o) Ako píše Mesiačik, ak ti nevyhovuje, hľadaj iného. A možno sa vzácne skombinuje sex milujúci chlap s inteligenciou a empatiou v jednom. :Aj takí sú. :o)

PS: To *nimfa* ma ničíííí. :o))

Mesačný princ

Je zvláštne ako si ľudia niečo odlišné okamžite spoja so psychikou... Nerozumiem tomu a ani nechcem rozumieť ale je to divné.

Tvoj priateľ môže mať jednoducho len malý sexuálny apetít alebo je ozaj unavený z práce. Optimálne podmienky nenájdeš nikde na svete. Alebo si nájdi partnera, ktorý bude sedieť doma, poberať podporu a sexujte denne...

Omg...toto sú mi rady......nič v zlom

ak ti to nevyhovuje tak vymeň partnera.

Filip TT

Dnes, myslim, ze fakt nemusis hladat chybu v sebe okrem takych normalnych situacii. Problem je niekde v nom a nesuvisi to s tebou.

Ja by som ti odporucil konzultaciu s psychologom, mozno aj psychiatrom. Mohol by ti poradit ako ho diagnostikovat co to moze byt.

Ja mam taku skusenost, ze koren psychickeho problemu sa skoro vzdy nachadza v detstve. Keby sa dalo, skusil by som sa rozpravat s nim o tom, aky mal vztah s otcom, aky s matkou, aky vztah mal so surodencami, aky vztah mali jeho rodicia navzajom, ako fungovali ako rodina, akych mal kamaratov...

Dnes

...no prave...pretoze mi to pride divne.ale zalezi mi na nom a nechcem sa rozist.preto sa snazim nejako to poriesit prist na to.co je problem...ak ma klame a dohana to niekde inde zbalim sa v momente co si ale nemyslim...skor riesim to.ze to je o inom len musim prist na to.ze co aby sa to jeho spravanie zmenilo...

Dnes

FilipTT. Vies.ze ma napadlo.ze to moze byt aj tak ako ty pises.ze je tam nejaka porucha...pretoze on hovori so mnou o nasej buducnosti.ze som jeho sucastou a aby som ho prosim nesklamala.tym mal asi na mysli tie dve ex partnerky ktore urobili to iste nasli si milencov a opustili ho.on sa cuduje preco? Ja uz to viem.urcite im chybala pozornost z jeho strany...autizmus? Tiez som to doposial nemala ani len ruzove a som normalna :-) aspon si myslim.Ale je tu jedna vec co mi pride zvlastna.ked je spokojny.stastny moment.zacne sa skrabat po tele.zvlastne gesto.nie???

Filip TT

Pocuj Dnes, ked ta neoslovuje menom, to nebude len otazka lasky k tebe. Oslovovat menom patri k beznemu kontaktu s kamaratmi.

Podla mna ma nejaky psychicky problem. Nieco ako lahky pripad autizmu. Ked pise SMSky tak to ich pise nejakej svojej fantazii, ked si pred nim realna Ty, tak je to pre neho ine.

V nom je nieco chore, alebo aspon velmi zranene. Este by som sa ho opytal, ake mal detstvo - vztah s rodicmi.

erotica

My s manželom, keď sme boli mladí, milovali sme sa skoro každý deň, ak sa dalo, ja som až tak často nechcela, ale on áno. Ešte aj dnes, po 30 rokoch sa občas pohádame, lebo on by chcel, ale ja už nemám na to ani náladu, ani chuť. Nedokáže prijať, že žena v rokoch a ešte po všetkých tých zdravotných problémoch nemá chuť. Chápete to?

Dnes

...ano chcela som utiect.uz niekolko krat.ale stale verim.ze sa to zmeni.cez sms bol niekto uplne iny mile slova.oslovenie.vyznania.chvali.bla.bla.Az ked som sa nastahovala zacalo neustale porovnavanie s inymi ona a preco ty nie? Stale chce na mne nieco menit.raz su to vlasy potom styl obliekania neobliekam sa zle ale nemam styl co sa mu paci.potom zas vadi.ze dycham ustami preco nie nosom a co ja viem co vzdy si nieco najde uz som si na koment.zvykla ale je mi to luto preco potom on naliehal aby som isla byvat k nemu.ked od zaciatku mam dojem.ze som len nejakou nahradou za ex co ho zradila z inym ostala tehotna a doslova usla...rozpravat sa.skusala som bud mi povie.ze vyrabam si v hlave zbytoc.problem.ze vsetko je ok alebo nepovie nic aj ked ho vyzvem nevysvetli mi nic.