Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
BB546

Dobrý deň.

Mala by som otázku. S partnerom sme mali prvý krát pohlavný styk, teda neviem či sa to dá nazvať pohlavným stykom lebo nebol vo mne celý a nie som si istá, či sa do mňa urobil. Lenže hneď na ďalší deň ma začalo bolieť v podbrušku a tým, že som si nechcela pripustiť, že niečo bolo som "tabletku po" užila až po cca 63 hod. od styku, kvôli tomu, že bolesť v podbrušku neprestávala. Ako náhle som ju užila, bolesť prešla a objavila znovu po 3-ch dňoch a stále pretrváva a bolia ma aj kríže alebo obličky, nie som si istá. Menštruáciu som ešte nedostala, ale keď som brala tú tabletku tak som mala 9 dní pred menštruáciu a môj cyklus je každých 30/32 dní.

Je možné, že som tehotná? Alebo tým že som si nie istá či niečo bolo a užila som tú tabletku, mohla mi nejako ublížiť? Či bolesť v podbrušku je zapríčinená tým, že príde menštruácia?

Ďakujem.

BB546

Ivonka133

Bojím sa, že som tehotná a som ešte mladá..tak sa pýtam tu. Ale ak to nebude prestavať, pojdem k lekárovi.

BB546

Ivonka133

Bojím sa, že som tehotná a som ešte mladá..tak sa pýtam tu. Ale ak to nebude prestavať, pojdem k lekárovi.

BB546

Ivonka133

Bojím sa, že som tehotná a som ešte mladá..tak sa pýtam tu. Ale ak to nebude prestavať, pojdem k lekárovi.

BB546

A neviete mi poradiť, kedy dostanem asi MS? Lebo v prílohe pri tabletke po sa píše, že MS by sa mala dostaviť do 5 dní a mne už 5 dní prešlo. Nemusím sa báť? Alebo??