Vysnívaná postavička

Príspevok v téme: Vysnívaná postavička
Kardiona

Ahojte,chcela by som sa,aby ste mi poradili :)

Môj problém je že cvičím,ale nechudnem. Mám 157cm a 55kg :)

Takže idem na to...Tancujem už 10 rokov,pohybu mám až až..treningy mám 2x do týždna hodinku,tancujem hip hop. Za cvičenie(chudnutie) to velmi nepovažujem,ale aj to je pohyb no :) Minulý rok cez leto,čiže rok 2014 pred letom som mala 58 kg a začala som cvičiť,ale iba tak,trošku,10-15min,nejak extra som sa nesnažila,stravovala som sa stále rovnako a schudla som 3kg,čiže som mala 55kg behom 1-2 mesiacov. Ani som nevedela ako a kilá boli dolu :) Bola som rada velmi,..potom som cvičiť prestala ale stále som mala nejaky ten pohyb ( tanečnú).

Tento rok 2015 som začala 1.Septembra cvičiť s Jillian Michaels 30day shared 1,2 a 3 level. A začala som sa zdravo stravovať. Už nejem chipsy,pukance a čokolady,sladke nápoje,kofoly,sirupy,hamburgery,hranolčeky,...( aj ked občas si dám tu kocku čokoladky,tak raz za týžden,si doprajem :) Po skončení 30dnovej vyzvy som na sebe videla že vyzerám inak,ale váha bola stále 55kg(občas to bolo 54,7..občas 55,3 a tak) Ako kedy. Tak som začala cvičiť viac cardia,vlastne cvičím len cardio (hiit cardio). A cvičím doteraz.Je 21.11 2015 a moja váha je stále rovnaka :( Velmi ma to demotivuje. Ked necvičim tak 2-3 dni tak už sa cítim taka tučnejšia.Je síce na mne vidno že som trošičku pochudla,ale aj ked som sa merala,nohy,stehna,boky,brucho,tak je to presne stále to isté ako pred tým a moja váha tak isto:( Prosím,ak by tu bol nejaky odborník,budem velmi rada ak by mi niekto pomohol :) Chcela by som schudnuť hlavne zo stehien,zadku a bokov. Viem že mam nejak velmi vela kíl na moju výšku ale chcela by som mať tak 51kg :) Ďakujem Vám cmuk :)