Máte skúsenosti s liekom STELARA a kde sa dá zohnať?

Táto diskusia patrí k článku: Máte skúsenosti s liekom STELARA a kde sa dá zohnať?
Máte skúsenosti s liekom STELARA a kde sa dá zohnať?

Tuto zakernu chorobu mam od 16 r. Zacalo to malymi supinami vo vlasoch, dnes mam 24 a mam tak 30 - 40% lozisk po celom tele. Niesom clovek ktory sa vzdava, preto som sa snazil si co najviac o tejto koznej motanici nastudovat a naucit sa s nou zit. Presiel som liecbou lokalnimi kortikoidmi, bol som pri mrtvom mori - co neskutocne pomohlo, a skusal som aj rybicky Dr. Gularasa vo wiedni, co mne osobne pomohlo najviac. Docasne. Potom som skusal uplnu zmenu zivotospravy, pocnuc kazdodennymi treningami ako /plavananie, beh, fitness, solarium, uplna uprava stravy/... A na moje pocudovanie psoriaza sama mizla.... Avsak vsetko nieco stoji... A to nehovorim o rovine financnej, ale aj casovej. Dnes mam naspat svoju \"stalu frajerku\" a opat sa snazim o zmenu zivotospravy, ktora mi zvacsa vydrzi pol roka... Ako vsak pribudaju roky, aj medicina ide dopredu. Momentalne su dostupne na trhu nove lieciva - biologika, ktore maju za robotu potlacit imunitny system - geny ktore prispievaju k nadmernej obnove koze T bunky, alebo nieco podobne. Co ma vsak vzdy odradzalo pri systemovej liecbe, su VEDLAJSIE UCINKY, takychto liekov. Na nete som vsak objavil pomerne nove liecivo - biologikum s nazvom STELARA, /kde su tieto vedlajsie ucinky podla info z pribalovych letakov/ v porovnami s ostatnymi biologikami najmensie. Chcem sa Vas preto opytat a poradit, ci uz niekto mate skusenosti s tymto liecivom. Presiel som na internete dost vela for, kde si to ludia pochvalovali.. /cena je vysoka cca 5000 dolarov za jednu injekciu./ Jedna sa o 2 injekcie rocne... Ako mam postupovat, kde to mam ist zohnat?