ako by ste to riesili ?

Príspevok v téme: ako by ste to riesili ?
aileen

Tak uvodom zacnem tym ze viem , ze kazdy vl vztahu musi mat urcitu tu volnost a nie byt prehnane naviazani na tohi druheho , ale moj problem je , ze mi zacina vadit to , ze s partnerom.sme hocikedy v meste von v podnikoch ale nie spolu ... chodime aj spolu a super si rozumieme aj s jeho kamaratmi avsak ten moj na mojich kamaratov vacsinou ziarli...mne je hlupe stale sa ho vypitovat kde ides s kym ides ale neni dna co neni v krcme ked ma volno ... uz mi to fakt zacina liezt krkom ...telefonujeme spolu a pocujem len tie ozranecke vykriky tam ,proste kamarati su doleziti ale on nevie obsediet furt tam musi ist ... a nemozwm mu to vycitat lebo aj ja si zajdem von ale ma to zamrzi ze smr obaja von par ulic od seba napr.v piatok a noe sme spolu.. robim z komara somara? ...

smilova

Ahoj

Rozpravali ste sa spolu o vasom vztahu? Co vam obom vyhovuje a co vam prekaza? Co si schopna uniest, tolerovat? Co potrebujes vo vztahu ty? ...

Mesačný princ

Najskôr nerobíš ale obete musíte priniesť do vzťahu obaja. Ak chodíš von ty, tak sa nečuduj, že to robí aj on.