podviedla som muza

0vecka

Filip TT lol ty si super domyslas.... absolutne nevieme o co ide pravdepodobne ma vyitky svedomia prave z tychto reci... kebyze sa to tak neberie tak by sa s tym veobec nezaoberala

Filip TT

Ovecka - v tomto pripade ale zena, ktora podviedla muza, zalozila o tom temu na zdravi - to znamena, ze to pre nu nie je prirodzene a ma s tym problem. Takze voci tejto zene si to ty, kto jej nanucuje svoje preferencie, ze sa nic nestalo, len si uzila. Moze byt, ze ju to aj urazi.

Podviedla svojho manzela, ale nechce zit vo vztahu, kde vernost nema vyznam. Chce aby vernost mala v tom jej vztahu vyznam, ale porusila to a ma z toho vnutorny konflikt.

Riesenim pre nu nie je zrusit vyznam vernosti, to by si ju obral o nieco, co si ceni. Riesenim pre nu je priznat si, ze je slaba a zmierit sa s touto slabostou.

Mam ideal ale nestacim na neho - taky je zivot. Zakladatelka temy, prijmi to a davaj si odteraz na seba pozor. Hlavne sa vyhybaj uz dopredu prilezitosti. Ak mas nejaky problem vo vztahu s manzelom, tak hladaj riesenie....

Moireal

Pocuj imho, tak potom je namieste zacat si s niekym, kto preferuje monogamny alebo monoamorous vztah a kto nie, tak nech sa na tom dohodne s partnerom, lebo dat sa s niekym dokopy, kto caka ze mu ten druhy verny bude a zrazu si ten druhy povie, ze potrebuje viac sexualnych partnerov, je sebecke a nezodpovedne,predsa ako si povedal, nenut druheho do toho, co ty nechces. Sex totiz nieje len prazdne pouzivanie tiel, je to nieco vskutku intimne a povedzme si uprimne, intimny vztah nedokaze mat vela ludi s vela ludmi.

A nevera da cloveku iba ak podnet na rozmyslanie, co robi zle, ze ho to k tomu dohnalo. Co sa tyka sexualnej pritazlivost, je namieste uvedomit si, ze nemozeme sexovat s kazdym kto sa nam paci, ci ty by si chcel prefiknut vsetko len preto, ze sa ti to paci a mas na to tym padom narok?

0vecka

Moireal odkial mas info ze nevera nikomu nic neda??? je plno ludi ktorym jednoducho jeden partner nestaci a tak si obcas zahnu popripade chcu obcas zmenu... imho sa tvarit ze nevera je zla pre vsetkych atd atd je imho hlupost... neiktori ludia to nepotrebuju a niektori jedonoducho ano... imho je egoisticke nutit svoje preferencie aj ostatnym

Moireal

Suhlasom s adr1a. Nevera znamena problem vo vztahu a takisto aj problem dotycneho, nieje to nieco co sa jednorazovym vyventilovanim inde, da odstranit. Najprv by bolo dobre sa zacat zamyslat nad pricinami, ludia sa strasne malo zaujimaju sami o seba, iba do druhych sa staraju a takto to potom vyzera. Pritom kazdy z nas je ako cely vesmir, pretkany myslienkami, emociami, blokmi. A odvazny clovek je ten, kto zacne skumat sameho seba a nie skoci do postele s inym. Za 1. mu to nic neda a za 2. zrani svojho partnera lebo vo vztahoch nikdy nejde o jedneho, vzdy je tam zodpovednost aj za druheho cloveka, pripadneho tretieho cloveka.

adr1a

Kazdy je tolerantny zhovievavy pokial sa to osobne cloveka nedotyka. Takze chcela by som vidiet takyto vas pristup, nadhlad. keby taketo nieco vam partnerky/partneri robili. Ale ano, dnes je to bezne, normalne. Sama to vidim okolo seba. Ale zato ze to robi kazdy s kazdym tak nebudem ako ostatne stado. Nerobim co nechcem aby mne robili. Zrejme preto som sama :D

0vecka

Dr.Exitus ma pravdu saq fakt o nic nejde ak to bolo s niekym koho nepozna tak sa nic takeho nestalo...tusim 50% (alebo 30 uz nevim presne) vsetkych ludi zahne takze fakt sa trapit s takou prirodzenou vecou nema moc zmysel...

DoktorExitus

Chce počuť, že sa vlastne nič nestalo, že ked to bolo raz a bez lasky, že to je v pohode, nech si hlavu nelame nad tým a podobne omačky aby sa citila lepšie.