Hnis pod mrtvym zubom

Príspevok v téme: Hnis pod mrtvym zubom
Filipp

Moja skusenost:

- Mal som kaz, zubar mi ho vyvrtal a dal plombu.

- Nieco bolo zle a pod plombou sa mi kaz siril dalej, trvalo to cca 8 rokov.

- Potom zubar plombu odvratal a zistil ze mi odumrel v zube nerv.

- Tak mi prevrtal zub az ku korenu aby precistil kanalik a zacal mi cez zub tiect hnis.

- Dal mi vlozku a po cca 2 tyzdnoch znova plombu.

Zub ma teraz STANDARDNE neboli ale:

- ak som prilis fyzicky unaveny,

- hladny, smadny, nevyspaty...

tak ma zub rozboli a boli az oko, ucho, citim v tej casti tvare lokalnu horucku. Ako keby si mi to tam zapali.

Zubar povedal, ze ked inak nebude, tak zub mozme dat von, to by som ale nerad.

Co by ste mi doporucili robit ako prevenciu pred tym aby sa mi "zapalovalo" popripade aky zubarsky ukon absolvovat, ktory by to vyriesil uz nastalo. Okrem trhania samozrejme. :)

fnaf12

I love reading your blog. It is very well-written and easy to understand. Thanks a lot! If you have more time, please visit: dordlegame.io

LunwenHelp

Ghostwriting services www.12y.org usually require the signing of non-disclosure agreements, safeguarding client privacy and academic reputation, thereby preventing plagiarism or leaks of written material.

lenkalee266

This is an excellent article. This is, in my opinion, one of the best posts ever written. Your work is excellent and inspiring. Thank you very much slopegame.one

cofflediaper

Konzumujte zdravú stravu: Zdravá strava s dostatkom vitamínov a minerálov môže pomôcť posilniť zuby a zlepšiť ich zdravie passwordgame.io

Vanserlam7583

Seo využíva podrobné nástroje v online vyhľadávacom motore tak, aby sa webová stránka uznala, ako aj mohla objaviť v počiatočných webových odkazoch vyhľadávacieho motora.Aby ste to dosiahli, mali by ste mať veľké profesionálne seo plány a ceny.
[url=www.newgoodpost.com optimization company[/url]

Lightra

Ahoj, ja som si týmto tiež prešla. Musíš proste vyčkať, kým sa to zahojí, prípadne kým ti to znova prečistí (mne takto čistil kanáliky na 3 krát, prvých pár dní to bolelo, vždy keď tie kanáliky zaplnil nejakou vložkou liečivou tak to bolelo tiež, ale nakoniec, keď to už bolo vyliečené, tak to prešlo). Proste musíš to pretrpieť, ja som si občas dala ibalgin, aj keď veľmi tieto lieky neschvaľujem, no pri zuboch vždy spravím výnimku, lebo to fakt bolí :/ :D