Thajský box pre ženy

fnaf12

Very interesting blog. A lot of the blogs I see these days don't offer anything that interests me, but I'm interested in yours. provided me with a lot of valuable information. If you have more time, please visit: fallguys3.com

LunwenHelp

we need to strengthen the management and supervision of online class proxy www.meeloun.com , enhance students' awareness and ability for independent learning, in order to improve the teaching quality of online class proxy and the learning outcomes for students.

zaricitka

box som skusala ale bola to makacka, ako prisla korona musela som prestat no kupila som si domov vrece a je to dobra vec na odreagovanie, po zlom dni v praci si tam vybijem vsetku zlu energiu a je mi lahsie

dadusdus

Ja som to vyskúšala a je to super, skvelo som si pritom vybila zlosť, odporúčam všetkým čo majú stresujúce zamestnanie

olivara

Ja som chcela skusit box, no moj partner bol proti ze to nie je sport pre zenu, ako mu vysvetlit ze ano a ze je to dobre na odburanie stresu

antonka55

Ahoj. Ja už nejaký ten čas trénujem thajský box, tak skúsim poradiť. Boxerské rukavice sa delia na spiring rukavice a rukavice vrecové. Keďže budeš boxovať s niekým,tak si vyberaj spiringové rukavice. Tie nájdeš vo viacerých modeloch, farbách a značiek. V prvom rade pri výbere pozeraj číslo OZ. To číslo znamená, koľko anglických uncií má daná rukavica. Teda nie je to veľkosťou, ale váhou rukavice. Ženám do 60 kg sa odporúčajú 8 OZ ťažším 10. Na začiatok ti pokojne postačia aj tieto z Decathlonu - www.decathlon.sk (ak chceš na ne zľavu, tak pozri tu - www.kodino.com ). Ak to budeš chcieť ťahať vyššie, tak pozeraj Adidas alebo Katsudo, len tie už sú v inej cenovej relácií. Pod ňu si potom nezabudni vybrať bandáž. Čím dlhšia, tým ti lepšie ochráni hánky. Dúfam, že som ti pomohla. :)