Slecna Já

Príspevok v téme: Slecna Já
Koala65432

Zdravim

Mám taký menší dotaz.

Zahľadel som sa do jednej slecny ( 32). Sem tam trochu poflirtujeme a tak, ale dopočul som sa (od kamarata ktorý ju pozná od mala, dokonca išla aj po ňom, len je ženatý, takže ju odmietol), že je strašne moc sebecká. Žiaden vzťah jej nevydržal dlhšie, ako 3 mesiace. A to tých vzťahov mala dosť. ( Nemám to potvrdené)

Čo som si všimol tak moc často rozpráva o sebe, Ja mam veľa práce, ja tamto ja hento. Len ja, ja, ja. Keď jej niečo poviem, tak niekedy mám pocit, že ju to ani nezaujíma. Pritom mi sama nadbieha, okato somnou flirtuje, okopáva ma pod stolom a podobné veci. Alebo ma aj celý većer ignoruje a tvári ako sfackovaný kakabus.

Takže sa v nej už ani poriadne nevyznám.

Prečo to tu píšem?

Strašne moc sa mi páči. No neviem či sa oplatí vôbec niečo si začínať, alebo budem len nejakou hračkou? Chcem len vedieť, máte niekto skúsenosť s podobnou slečnou?

Ako sa prejavuje napríklad také sebecké správanie vo vzťahu? Ja žiaľ nemám žiadne skúsenosti.

Koala

Koala65432

Tak s tým jej sebavedomím neviem, bol som s ňou na pár akciách. Väčšinou stala, tak nejak bokom a bavila sa s ľuďmi , ktorý za ňou prišli.

Ja sám som to skúšal, ale stále bola taká chladná a nadutá skoro,ako by bola s niečoho vyplašená.

Keď je stredobodom pozornosti pozornosti je vysmiata, ako lečo. Mne niekedy pripadá odmeraná , ako by som jej vypustil včely. A nespomínam si, že by som jej niečo spravil. Baví sa so mnou len, keď jej to vyhovuje. Ak nik nieje poblizku, tak som jej dobrý.

Pre mňa je potom možné ťažké sa s ňou o niečom zaujímavom baviť.

Hlavne som si vsimol, že raz niečo povie a na druhý týždeň tvrdí opak. Ako keby si len niektoré veci vymýšľala, aby bola zaujímavá.

Jasné že je tam fyzická príťažlivosť, ale hlavne nejaká túžba ju lepšie spoznať. No moc šancí mi zatiaľ nedáva. Tak ja tiež neviem ako sa mám k nej správať. Keď raz b je to tak, a niekedy aj s hodiny a na hodinu otočí a ja vidím pred sebou iného človeka. Čo vidím tak som sa správa takto iba ku mne. Na iných to neskúša.

Začnem ju ignorovať, za to trápenie mi to nestojí.

Flirtovat môže aj s niekým iným.

Matúš

Biela Kobra

Ako píše smilova, je rozdiel, či jej vety začínajú "ja toto, ja hento", alebo či skutočne nie je schopná o ničom inom rozprávať. Je možné že ťa priťahuje jej vzhľad a sebavedomie, ale či je človek, ktorý nevidí nikoho a nič okrem seba, to je otázne. Možno hovorí o sebe preto, lebo iných nechce komentovať. Možno tak reaguje na niečo, lebo ona zažila podobnú situáciu ako predtým hovoriaci, a chce na to reagovať, zveriť sa alebo dať príklad, ako situáciu riešila ona. Z toho, čo si povedal, sa to nedá zhodnotiť, podľa mňa by si si ju mal ešte rozumne preťuknúť, overiť si, na čom a na kom jej vlastne záleží, priznať si, čo sa ti vlastne na nej páči, a potom uvidíš. Ono, niekedy ani sebci nie sú takí zlí do vzťahu, ak si ten typ človeka, čo chce patriť sebcovi, a ten zo sebalásky znesie pre partnera aj modré z neba (lebo je jeho).

smilova

Jej vyroky typu "Ja hento, mne tamto.." mas zadefinovane ako sebectvo? Mohlo by to okrem sebectva byt aj nieco ine? Ako sa citis, ak sa ona potrebuje rozpravat o sebe? Co je to pozitivne, co je medzi vami? Co robite, ked je ti s nou dobre? Co robis ty a co vtedy robi ona? A je este vela otazok... ;)

Slobodna

Matus, je lahke najst cloveka, ktory sa nam paci fyzicky, ale je tazke najst cloveka, ktory nam vyhovuje povahovo, doplna nas, dokazeme s nim fungovat na partnerskej, priatelskej, mileneckej rovine, no a dokaze zniest, akceptovat tu nasu povahu. Taky clovek je vzacny a kvoli takym vzacnym ludom sa zdolavaju aj hory, nie iba prekazky. A co by si na nej chcel ochranovat? Moze byt pre teba vyzvou, zdolat ju, zmenit ju, podmanit si ju, no cloveka tazko prerobis a ak ti na nom nevyhovuju hned od zaciatku podstatne veci, akymi povahove su ... Fyzicno je premenlive, clovek moze schudnut, moze pribrat, opekniet, ci ospatniet, ale povaha sa obvykle nemeni, nie zasadne.

sewie

ide o to aky si typ cloveka, niektorym je jedno ci je zena sebecka...ide o to ci to tebe vyhovuje...mne zas nadbiehal sebecky a namysleny chlap, mali sme sice podobne zaujmy ale jedine co ho na mne zaujimalo bol moj vyzor a cokolvek som sa mu snazila povedat nezaujimalo ho to...rozparaval len o sebe, o svojej praci...mne by to nevyhovovalo...ide o to ako si na tom ty... ale podla toho co pises si myslim ze ta pritahuje len jej vyzor a sebavedomie....

Matúš65432

Hm, tiež sa pýtam sám seba, čo ma k nej tiahne. Možno nejaký ochranársky komplex? Alebo tajne dúfam a klamem si do vrecka , že sa zmení?

Neviem či to vekom nebude horšie, ešte som od nej mladší (26), a doteraz som mal len jeden vážny vzťah. Tak je tam taká neskúsenosť s mojej strany.

Asi mi neostáva nič iné, len sa asi na ňu vybodnúť.

Slobodna

Odpovedal si si sam. S takouto slecnou sa da fungovat jedine mozno sexualne, kym neotvori usta, i ked neviem, ci by si chcel mat v posteli sebca. Je logicke, ze hoci sa ti strasne moc paci, ako s nou chces fungovat, ked ti nevyhovuje dusevne, povahovo? By ma teda zaujimalo, co sa ti na nej tak strasne moc paci.

Najčítanejšie články