Zabudam

Príspevok v téme: Zabudam
Sario

Dobry den ludia mam 24 rokov , som zdravy ziadne problemy . Vobec som nemaval problemy ake teraz napisem . Ked som bol na zakladnej alebo strednej tak som bezproblemovo pohotovo rozpraval odpovedal a tak .... teraz pracujem uz 6 rok .... uz ale 3 roky zaznamenavam ze ked sniekym rozpravam tak mi vypadavaju slova z hlavy , snazim sa knim dopracovat ale zacnu sa mi tam hadzat ine pismenka alebo volaco potrebujem a zabudnem ( stava sa vela ludom to poviete) ale proste mam to casto uz , a nebezi mi nic ine po rozume len to co chcem povedat a aj to dohovadim ... napr dnes som siel do obchodu a vedel som preco idem a ked som tam siel 300m tak som zabudol , zastavil som a rozmyslal a takto to trvalo 10 min a som sa vratil a aj tak nespomenul a kvoli jednej veci a potom som si spomenul vecer ze smotanu na varenie . Citavam knihy sem tam pomer jednu za pol roka , v dectve som rad skladaval puzzle 3000+ . S priatelkou sa zacinam vadit ze volaco nepovedala ale povedala a potom ma cely den hrizie svedomie ci to naozaj povedala a ja som zabudol asi . Nemavaval som taketo problemy a oblubene ci som zatvoril okno , nechal pusteny plinak ci som to zobral zo sebou aj ked to mam useba . Je to strasne a bol by som rad ak by ste mi pomohli alebo odporucili . Dakujem za dobre odpovede a ospravedlnujem sa za gramatiku