Ako posilnit imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilnit imunitu?
dakujemzaradu789

dobry den, napriek pravidelnemu sportu a zdravemu jedneiu sa mi rapidne zhorsili alergie co ma uz treti krat za tento rok polozilo do ostele, strasne sa mi toci hlava a bolia ma dutiny (boli aj zapalene, brala som atb, ale ak prave nie su zapalene su pchate kvoli alergii) CO PRIRODNE MAM BRAT na boj proti alergii a za moje zdravie??? alebo aj neprorodne vyskusam hocico vazne uz sa to zhrosuje riadne :( chora som bola aj v auguste a vonku bolo krasne teplo!!!

beriem zodac eventualne rupafin a sprej dymista (ten sa mi osvedcil najviac)

vyse 10 rokov mi nic nebolo celu strednu skolu som bla fit aj na VS, odkedy pracujem sa alergie rapidne zhorsili :( nachladila som sa raz kvoli kime, inokedy kvoli chladu a to chodim fakt dobre oblecena! vraj ta slaba imunita suvisi so zhorsenou alergiou , hlavne na plesne a palinu(trapi ma v auguste)

na vakciny pojdem az o dva mesiace a neviem ako "zatocit: s tocenim hlavy (hah pekne slovne spojenie len hadam ze sa to podari :)) som zena, mam 27 rokov tak v takom veku by som mala byt neustale fit!

ako sa o seba staram ak tvrdim ze robim vsetko pre to zdravie? / plavanie v lete a behanie ked je teplo, joga v zime a indoor cvicenie v zime a naozaj zdravej zivotosprave (nepijem alkohol skoro vobec a ak ano kvalitne vino, nefajcim, nejem lepok ani vyrobky s laktozou / mam na to intoleranciu...), jem vela ovocia a zeleniny, vajcia jem iba domace a meso takmer nejem a ak ano tak chude jem ale vela kvalitnych ryb (cize ziadna platesa)...do jedalni a restk takmer nechodievam,,,,poste varime doma ... pouzivame himalajsku sol...po osobnej stranke som optimista a som stastna, zijem v dobrom vztahu a obklopujem sa veselymi ludmi, som dost aj aktivna.

Diky za vas cas citat moju esej :D (kratsie sa to zhrnut nedalo) a za vase pripadne rady :) uz zdravsie zit ani nemozem ved by som bola ako buddhista :D