Obriezka

Príspevok v téme: Obriezka
beyn252

Zdravim, potreboval by som poradiť - zrejme ako väčšina tu :D Takze po strasne dlhom case som sa odhodlal ist na obriezku, ale mam stále pochybnosti, či je to spravne rozhodnutie. Minuly mesiac som bol u urológa na vyšetrenie na moje poziadanie a tento stvrtok som sa na nu objednal. Mám už 24 rokov /ano som panic/ a môj problem spočíva s predkozkou - mám ju zuzenu a mam s nou problemy. Ked je môj kamarat v pokoji, tak ju pretiehnem cez zalud, aj ked je to len tak, tak. Ale pri erekcii to vôbec neide - poviem napr. zalud je dlhy 3 cm, tak pretiahnem max. 1cm zo zaciatku a dalej je to dost bolestive (plus este pri castejsom masturbovani 2-3 krat za sebou mi ta uzdicka,predkozka napuchne a zapali sa a neni to prijemne/. Je obriezka jedinym riešenim? Ako by to bolo pri sexe s týmto problémom? A od tých čo ju uz postúpili, čo môzem od nej očakavat. Mám prácu pri ktorej som cely den v pohybe, nebude ma to obmedzovat. Od urológa som dostal odpoved, ze je to namne, ale nebude sa to zlepšovať. Je nutne spravit celkovu, alebo staci ciastocna obriezka. Dik za rady a postrehy.