Darceky pre muža čo ma všetko

Príspevok v téme: Darceky pre muža čo ma všetko
cuky12

Ahojte, aky mate nazor na to, ze co by som mala kupit chlapovi kt.zaraba dost penazi takze si vsetko vie kupit sam.Mne v podstate len na obycajne meniny dal darceky v sume 200+ €. Je to pre mna take zvlastne,predchadzajuci partneri mi dali kyticu bombonieru a teraz som velmi zarazena bola...cenim si to velmi. Ale prosimvas, povecte mi co mu kupit napr na vianoce? Narodeniny? Som zufala v tomto smere.

pistek

Niekoho som velmi... Myslim si, ze ked clovek miluje..tak sa mu tie napady aj same liahnu.. Nestihla som vsetky z nich ani len zrealizovat. A je pravda..ze zazitkova forma je najlepsia. Ja som nemohla dake tie masove veci co ti aj tu radia..ale da sa vsetko ked sa chce. Tak aspon nieco. Napisala som vlastny netradicny vins s mojim osobnym venovanim vyznanim lasky k nemu a k jeho sviatku na hudbu pesnicku, ktora mala hlbsi vyznam pre nas oboch. No a dala som to niekomu na zakazku spracovat ako klip videoklip mp4 a to potom dostal. Alebo som vybavila cez manazera jeho oblubenu spevacku s pozdravom a osobnym venovanim.. A este ine co som uz ani nestihla venovat..zrealizovat dat.. Mnohe ho az sokovalo, myslim ze milo pozitivne..aj sam mi ze take mu este nikdy nikto v zivote..cize premiera..atd..ale aj to bolo zrejme malo..vsetko bolo malo..aj ja bola malo..

suineg

90% ľudí má nejaký fetiš, predpokladám, že jeho fetiš ešte nepoznáš tak mu daj svoje dvojdňové tangá do exkluzívnej obálky a pošli mu ju, možnože satrafíš a potom to ocení, iné pixoviny zážitky at´d. čo Ti tu píšu sú totálne somariny, príde mi to ako úbohá, zbytočná téma

kafe

kdesi som videla v nákupnom centre horolezeckú stenu, aj keby nelozil po skalách, nech si to vyskúša aké to je. Aj ty on aj ty, obaja, nech je sranda.

kafe

jednoznačne - zážitok. Čo ma len tak z brucha napadlo je zoskok padákom, dvojdňový čunder na koni a pod. Je kopu stránok, kde môžeš vymyslieť originálne tričko s potlačou/nápisom... aj keby ho nosil len na spanie, no a čo. Hlavné že poteší.

odpovedam

Suhlas. Ak ma vsetko, tak kupit zazitok. Najdi nieco specialne vo vasom meste - nieco na relax alebo adrenalin, uz podla toho, ako ho poznas a co ma rad. hadam aj on sam vie, ake su tvoje financne moznosti...

emalea

jo dievča, to Ti teda nezávidím...ani trošičku, vždy som chcela mať bohatého frajera, a nakoniec sa mi pritrafil len "taký obyčajný" s ktorým žijem šťastne už 25 rokov a starosti tohto typu som jakživ nemala, vždy sa to vybavilo len maličkosťou....

cuky12

On praveze vsetko, kompletne vsetko ma !! Najkvalitnejsie naradie do kuchyne, vsetko top kvalita. Ale on je typ cloveka ,co som si vsimla- kt.rad obdaruva drahymi darmi,ale jeho potesi,prekvapi aj malickost ako na meniny torta. Takze co? Nejake napady ? :-( ....som s toho zufala lebo chcela by som sa mu vyrovnat darmi, nieco s lasky,od srdiecka. Ale nemam napad ziaden

chlapiiik

Chlap, co ma vsetko - tak mu moze chybat to, co sa da za peniaze tazko si kupit. Radost mu moze urobit pekny zazitok.

Ak chces niekomu urobit radost, musis ho poznat, aby si mu vybrala spravne.

Obecne, ak chces pre chlapa nieco, tak chlap sa potesi casto napr. z dobreho naradia. Ak rad vari, napr. kvalitne kuchynske noze, nejake znackove japonske. Alebo spickovy noz kovany, rucna vyroba /pripadne este original damaskova ocel/.