Darceky pre muža čo ma všetko

Príspevok v téme: Darceky pre muža čo ma všetko
cuky12

Ahojte, aky mate nazor na to, ze co by som mala kupit chlapovi kt.zaraba dost penazi takze si vsetko vie kupit sam.Mne v podstate len na obycajne meniny dal darceky v sume 200+ €. Je to pre mna take zvlastne,predchadzajuci partneri mi dali kyticu bombonieru a teraz som velmi zarazena bola...cenim si to velmi. Ale prosimvas, povecte mi co mu kupit napr na vianoce? Narodeniny? Som zufala v tomto smere.

qqqq

Vyzera, ze vsetko prepocitavas na peniaze a ide ti len one. Vysvetli mu teda, ze si s nim koli jeho peniazom, aby s tebou zbytocne nestracal cas, ked nechce fungovat ako bankomat najblizsich 20 rokov.

Darceky

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

dalsi

Najdi krabci, kup cervenu maslu. Vyzlec sa, previaz sa maslou a ked dojde domov, schovaj sa do krabica. Na nu poloz listok, ze ide o darcek. Ked bude rozbalovat, vyskoc z nej. Nez uz ma cokolvek, potesi sa iste :)

pistek

Ahoj Filip. Dakujem ti velmi pekne...

Steffanie..darcek ma hlbsi vyznam. Teraz nemyslim nejake tie hmotnejsie darceky.. Uz len ten nazov "Dar" v svojom ponimani pomenovani nazve predstavuje znamena..ze nieco DARujeme DAVAME. Znamena to okrem ineho aj to, ze na toho cloveka myslime, mame ho na pamäti, ze je nasou sucastou, ze kdekolvek sme ze pamätame myslime na niekoho konkretneho, ze chceme niekoho potesit, urobit mu radost, vycarit usmev atd. A je jedno..ci ide o kvety ktore vlastnorucne natrhame niekde na luke, basen piesen ktoru pre niekoho zlozime, obraz ktory clovek namaluje, kolac torta jedlo ktore pre niekoho s laskou pripravime, ci aj mala cokoladova tycinka ktoru vieme ze ma niekto rad.. Nejde vzdy o financnu hodnotu "darceka", ale o to neocenitelne, ktore TO nieco znamena a predstavuje. Nie je vari aj usmev pohladenie objatie podpora opora pomoc, spolocne prezity cas, laska atd atd venovany darovany pre bytost, na ktorej nam zalezi...darom? Ludia by mali vediet davat no i dary prijimat. A vediet sa z nich tesit.. Vsimnite si male dieta ked mu nieco darujete date co sa mu paci, ci co ma rado..alebo ked sa venujete hrate s nejakym vasim domacim milacikom alebo mu date daku maskrtku.. Ten pohlad na rozžiarene ocka..usmev..radost atd..nevycisli nikdy hodnotu toho "daru"..

kkkkkkk

Či má všetko je relatívny pojem, hodnotiť to podľa riadov, mobilu, darčekov, alebo auta by som si netrúfol a už vôbec od toho hodnotiť kvalitu muža. Dnes je moderné mať vysoké hypotéky a žiť pre súčasnosť. Ale môže byť aj úspešný podnikateľ, sen mnohých žien, ale pozor na tento typ, právnikmi majú všetko ošetrené a ak dôjde k rozvodu, tak žena príde aj o to čo do spoločného majetku sama vložila.

A čo mu chceš dať? Mala by si ho dobre poznať, či je na adrenalínové darčeky, alebo niečo iné. Nemusíš mu dávať nič nákladné, spraviť mu pekný a romantický večer, niečo dobré mu navariť, byť happy a to stačí. Adrenalínový darček je dosť risk, ak na takéto veci nie je, tak vymysli niečo iné.

simka22

Fúha, no ale máš super partnera, trochu ti závidím. :-) A súhlasím, zisti aké zážitky má rád a skús mu nejaký prichystať. :-) Ale normálne si mi zlepšila náladu, že reálne existujú aj kvalitní muži, inak kde ste sa vlastne zoznámili a ako ste sa dali dokopy? :-)